Forza Horizon 4 CO-OP oynanabilir mi?

Xbox ve PC birlikte oynayabiliyor. Cross-platform play desteği var. Bazı görevleri bile birlikte yapabilirsiniz. Xbox hesabından arkadaş ekleyin birbirinizi ve oturuma davet edin sadece. Ondan sonra yarışıyor musunuz, görev mi yapıyorsunuz ya da piyasa mı yaparsınız, size kalmış. :)

Düzenleme: Ben olayı yanlış anlamışım. Neyse, farklı platformlarda oynanır mı diye soranlara rehber olsun. :D

Aynı cihazdan farklı görevler yapmanıza izin vereceğini sanmıyorum. O cihazın işleyebileceği verinin de bir sınırı var. Onu aşacaktır her halükarda.

Emin olmak için 2 soru daha soruyorum.
1. Yani aynı Xbox üzerinden birlikte oynayabiliyor muyuz?
2. Oynayabiliyorsak da yarış modu diye ayrı bir bölümden sadece yarış yapabiliyor muyuz?

Düzenleme: Ben olayı yanlış anlamışım. Neyse, farklı platformlarda oynanır mı diye soranlara rehber olsun. :D

Aynı cihazdan farklı görevler yapmanıza izin vereceğini sanmıyorum. O cihazın işleyebileceği verinin de bir sınırı var. Onu aşacaktır her halükarda.

Mesajı düzenledim ama yetişmemiş. Ben farklı anlamışım. Genelde çapraz platform konusunda soru gelirdi. Bunu da öyle sanmıştım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı