Çözüldü Forza Horizon 4 çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

R.J. Fischer

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi, 13 saat falan oynadım. İade edemiyorum ve bunun çözümü için Forza fix önerileri falan var ama işe yaramıyor. Ekran kartı sürücülerini güncelleyin dediler, yaptım ama fayda etmiyor. Ekran kartım oyun için fazla fazla yeterli, donanımsal sorunum da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aksine 522 ve öncesi ekran kartı sürümüne dönmen gerek. NVIDIA'nın sürücü sıkıntısı var şu an.
Bende de aynı sorun var hatta arkadaşımda da var. Arkadaşım da 3060 12 GB, Ryzen 5 5600X. Görev Yöneticisi'ni açıp bakıyorum çalışıyor. Sistem RTX2060 2600X.

Konuyu araştırdım çoğu kişi de aynı problem var. İlk oynadığımda 2,3 saatte bir atıyordu oyundan aldırış etmemiştim sonra da 20 dakikada bir olmaya başladı.

Ekran kartı ile alakası yok RDR2'yi Full ayarlarda oynarken çökmüyor Forza da imkansız.

O halde hocam sıkıntı oyundadır teşekkürler.

Bende de aynı sorun var hatta arkadaşımda da var. Arkadaşım da 3060 12 GB, Ryzen 5 5600X. Görev Yöneticisi'ni açıp bakıyorum çalışıyor. Sistem RTX2060 2600X.

Ya bende de 3060 Ti 5600X var deli oluyorum.

NVIDIA sürücülerinde sorun var diyorlarda NVIDIA yazılımsal olarak çok iyi bir firma değil mi?

Herhangi bir hata kodu veriyor mu çöktükten sonra?

Yok hocam direkt oynarken bir anda donuyor sonra atıyor hata kodu almıyorum.

Herhangi bir hata kodu veriyormu çöktükten sonra?
Herhangi bir hata almıyorum ve oyunu sadece görev yöneticisinden kapatabiliyorum 10 15 dk oynadıktan sonra oluyor bu. Onun dışında hiçbir sıkıntım yok her şey güncel + max 45 sıkcalık gördüm. Bide yönetici olarak çalıştırmayı denedim şu aralar çökme aralıgını yarım saate çıkardım çok garip hatanın win 11 imle alakalı olduğunu düşünüyorum. Dosyalarımda da sıkıntı yok crackte değil.

522 sürümüne dön sürücülerde.

Herhangi bir hata almıyorum ve oyunu sadece Görev Yöneticisi'nden kapatabiliyorum 10 15 dk oynadıktan sonra oluyor bu. Onun dışında hiçbir sıkıntım yok her şey güncel + Max 45 sıkcalık gördüm. Bir de yönetici olarak çalıştırmayı denedim şu aralar çökme aralıgını yarım saate çıkardım çok garip hatanın Windows 11 imle alakalı olduğunu düşünüyorum. Dosyalarımda da sıkıntı yok crackte değil.

522.25 sürümünü yüklemiştim düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı