Forza Horizon 4 Deluxe Edition alınır mı?

Emrw

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Forza Horizon 4 Deluxe Edition 45 liraya alınır mı? Ayrıca Deluxe Edition farkı ne oluyor?

Oyunu almaya karar verdiyseniz Deluxe Edition alınması daha mantıklı. Bir sürü arabayı DLC olarak veriyor.

Forza Horizon 4 Deluxe Edition 45 liraya alınır mı? Ayrıca Deluxe Edition farkı ne oluyor?
Deluxe paketi almak bence biraz saçma oyun aşırı basit kaçıyor ve zevki kalmıyor, düz paket alınıp sonradan istenilen araçları ayrı almak daha mantıklı bence.

Deluxe değil de Ultimate çok mantıklı. Ücretsiz arabalar, iki tane harita ve şans çarkları veriyor ve VIP üyelik var. Bu Ultimate için.

Steam sürümü ve Microsoft Store sürümü farklı falan diyorlar. Ayrıca Steam üzerinden alınan FH4 en üst paketine sahibim. Direksiyonun ölü bölgesi baya bildiğin kaldırılamıyor. G29 var. Ölü bölge kalkmıyor. 5 10 derecelik bir ölü bölge var 0 olarak ayarlasan bile. Windows 10 sürümüyle denedim, Windows 11 sürümüyle denedim, format attım, sildim sildim yükledim. Sorun çözülmedi. Bunu göz önünde bulundurarak al.

Yeni konular

Geri
Yukarı