Forza Horizon 4 donuyor

İşletim sistemi
Windows 11

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Merhaba arkadaşlar, bugün satın aldım Ultimate Edition'u. Oyunda hiçbir sorun yok fakat belirli bir süre oynadıktan sonra yarım saat falan oyun kendi kendine donuyor, herhangi bir şey yaparken arkada şarkı çalmaya devam ediyor. Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum. Herhangi bir hata vermiyor.

R5 5600 (Güncel)
RTX 3060 (Güncel)
Windows 11 22H2 (Güncel)

Merhaba arkadaşlar, bugün satın aldım Ultimate Edition'u. Oyunda hiçbir sorun yok fakat belirli bir süre oynadıktan sonra yarım saat falan oyun kendi kendine donuyor, herhangi bir şey yaparken arkada şarkı çalmaya devam ediyor. Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum. Herhangi bir hata vermiyor.

R5 5600 (Güncel)
RTX 3060 (Güncel)
Windows 11 22H2 (Güncel)

Hocam vallahi yemin ediyorum aynı sorun bende de var ne yapacağımı şaşırdım bir de yüksek GBlı oyunlarda oluyor yapmadığım şey kalmadı her şeyi denedim DDU ile ekran kartını sürücülerini sildim yükledim tekrar indiriyorum benimki de görüntü donuyor ama oyun çalişiyor arka planda.

R5 5600 (Güncel)
RTX 3060 (Güncel)
Windows 11 22H2 (Güncel)
Hocam HDD mi SSD mi ?

Hocam vallahi yemin ediyorum aynı sorun bende de var ne yapacağımı şaşırdım bir de yüksek GBlı oyunlarda oluyor yapmadığım şey kalmadı her şeyi denedim DDU ile ekran kartını sürücülerini sildim yükledim tekrar indiriyorum benimki de görüntü donuyor ama oyun çalişiyor arka planda.
Sürekli olmuyor ama şimdi yarışın ortasında pat diye dondu mu ben ALT+F4 çekip bir daha giresim gelmiyor daha yeni oynamaya başladım zaten canımı sıktı.

Hocam HDD mi SSD mi ?
1800mb yazması olan bir M2 SSD'de.

Sürekli olmuyor ama şimdi yarışın ortasında pat diye dondu mu ben ALT+F4 çekip bir daha giresim gelmiyor daha yeni oynamaya başladım zaten canımı sıktı.

1800 MB yazması olan bir M.2 SSD'de.

Aynen hocam benimki de öyle bir 15 20 dk sonra donuyor ama oyun çalişiyor dediğim gibi.

Ultimate Edition'da çok fazla DLC var. Ben bir kısmını devredışı bırakarak çözmüştüm bu sorunu. Yabancı bir kaynaktan okumuştum ama şu an bulamıyorum bir araştırın isterseniz.

Ultimate Edition'da çok fazla DLC var. Ben bir kısmını devredışı bırakarak çözmüştüm bu sorunu. Yabancı bir kaynaktan okumuştum ama şu an bulamıyorum bir araştırın isterseniz.
Nasıl devre dışı bırakırız hocam? Bu arada bir ton DLC geldi ama ne işe yarıyor bilmiyorum oyunda hiç arabam da yok 3 tane verdi sadece 2 si dandik bir tane Pagani Zonda verdi.

Nasıl devre dışı bırakırız hocam? Bu arada bir ton DLC geldi ama ne işe yarıyor bilmiyorum oyunda hiç arabam da yok 3 tane verdi sadece 2'si dandik bir tane Pagani Zonda verdi.

Hocam onunla alası olduğunu sanmam sistemlerimiz güçlü kusursuz çalişan oyun son günlerde böyle yapmaya başladı bir de RDR 2 de deneyeceğim.

Geri
Yukarı