Forza Horizon 4 DS 4 kontrolcüyü algılamıyor

BörekliPoça

Centipat
Yer
BörekliPoça İle Fırına Doğru
Game Pass ile Forza Horizon 4 aldım.

Normalde bende Dualshock 4 var ve oynamak için çok hevesliydim. Takayım dedim ve okumadı. Çıkartıp takayım dedim, çıkarttığımda konsol falan bağlayın diyor ama tekrardan bağladığımda ise algılanmıyor.

Bu konuyu biraz araştırdım, sanırım DS 4 kolunu Xbox kolu olarak okutmak gerekiyormuş.

Videolar izledim ve çoğu programı kullandım (DS4 window xoutput X360 diye bir uygulama)hepsini denedim ancak hiçbirinde okumadı. Başka hangi yollar kullanmalıyım? Hangi programlar hangi yollarla bu sorunu çözer? Bu olaya aşırı moralim bozuldu. Ben zaten sadece kol ile oynamak için almıştım oyunu. Neyse dedim bari klavyeden bir süre oynayayım.

Yok abi ne yaparsam yapayım oynanmıyor. Hiçbir yerde bana sorun çıkartmayan klavyem tuşlar takılı arabayı çevirmek için A ve D tuşlarına basıyorum 2 saniye sonra algılıyor. Arkadaşlar açıkçası moralim aşırı bozuk yoksa sinirden klavyeme ve Controller'ıma zarar vermem olası. Ama asıl önceliğim kolu düzeltmek. Yani çözümü kesin ve güvenli olacaksa varsın 2 saat uğraşayım hiç problem değil. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu şekilde yapmıştım. Her oyuna girdiğinizde bu işlemi yapmanız gerekiyor.

Yazılım : DS4Windows by Jays2Kings
Dostum bunu gerçekten birçok kez indirdim ve yaptım fakat hiç bi zaman aydıtı tanımadı.Adamlar taktığında direk tanıyo neden bende böyle yapıyo anlamadım

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-01-21 231903.png
    Ek Açıklama 2020-01-21 231903.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 55
  • Ek Açıklama 2020-01-21 231917.png
    Ek Açıklama 2020-01-21 231917.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 47
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı