Logitech G923 Forza Horizon 4 hatası

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Merhabalar, bugün direksiyonum elime ulaştı. Forza Horizon 4'de oynamak istiyorum direksiyonu görüyor fakat kendi kendine sağa sola dönüyor takılı kalıyor vs. anlamadım bir türlü. Ayarlarını doğru düzgün anlatabilecek bir arkadaş var mı? :) direksiyon 900 derece olmasına rağmen 900 derece olmuyor.

Hocam oyunu hangi platformdan oynuyorsunuz?

PC Steam versiyonu. :)

Hocam Steam versiyonunda direksiyon setlerinde optimizasyon sorunları vardı. Hatta oyuncular genellikle gamepad ile oynanmasını bu yüzden tavsiye ediyorlardı. FH4, maalesef bu konuda sınıfta kalıyor. 😕

Hocam Steam versiyonunda direksiyon setlerinde optimizasyon sorunları vardı. Hatta oyuncular genellikle gamepad ile oynanmasını bu yüzden tavsiye ediyorlardı. FH4, maalesef bu konuda sınıfta kalıyor. 😕

Sırf FH4 için aldım bu seti, boşa gitti sanırım. :)

Sırf FH4 için aldım bu seti, boşa gitti sanırım. :)

Benim bildiğim, forumlarda, FH ile ilgili bulunduğum FaceBook gruplarında hep sorun olduğunu gördüm maalesef. Yabancı kaynaklara bakındınız mı hiç?

Benim bildiğim, forumlarda, fh ile ilgili bulunduğum Facebook gruplarında hep sorun olduğunu gördüm maalesef. Yabancı kaynaklara bakındınız mı hiç?

Yabancı kaynaklarda ne tarz araştırma yapacağımı bilmiyorum :(. Yt'da her oynayanı görüyorum onlqar çok rahat 900 derece oynuyor sorunsuz vs. hani birkaç kişi konsoldan oynasa hepsi oynamaz bence. Hiçbirisinde sorun yok, ben mi çözemedim acaba.

Yabancı kaynaklarda ne tarz araştırma yapacağımı bilmiyorum :(. Yt'da her oynayanı görüyorum onlqar çok rahat 900 derece oynuyor sorunsuz vs. hani birkaç kişi konsoldan oynasa hepsi oynamaz bence. Hiçbirisinde sorun yok, ben mi çözemedim acaba.

Yabancı kaynaklara biraz bakındım ancak bende çok fazla anlaşılabilir şeyler bulamadım. Bende forumlarda, gruplarda edindiğim, gördüğüm bilgileri aktardım. Oynayanlar bu oyunun zevkinin gamepad ile çıktığını söylüyorlardı.
Tabi YouTube'da oynayanların hangi platformdan oynadıkları da önemli.

Geri
Yukarı