Forza Horizon 4 Ferrari 599 XX EVO nasıl 500 Kmh üzerine çıkar?

ShunsuiK

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi Sosyaller. Başlıktaki gibi Ferrari 599xx EVO nasıl 500 kmh üzerine çıkarılır? YouTube'daki videolara baktım fakat upgrade ve tuninglerin hepsini yaptım fakat hiçbiri 500 kmh olmadı ben mi yapamıyorum. Yoksa onlar mı yanlış? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Başlıktaki gibi Ferrari 599xx EVO nasıl 500 kmh üzerine çıkarılır? YouTube'daki videolara baktım fakat upgrade ve tuninglerin hepsini yaptım fakat hiçbiri 500 kmh olmadı ben mi yapamıyorum. Yoksa onlar mı yanlış? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bende çok denedim fakat çıkmıyor ne yazık ki ama doğrudur eskiden çıkyıordu.

Aracın ayarları ile oynaman gerekiyor, süspansiyoları en fazla yükseklik verende ayarlayacaksın. Biraz kurcalaya kurcalaya yaparsın.

Öncelikle herkese iyi sosyaller. Başlıktaki gibi Ferrari 599xx EVO nasıl 500 kmh üzerine çıkarılır? YouTube'daki videolara baktım fakat upgrade ve tuninglerin hepsini yaptım fakat hiçbiri 500 kmh olmadı ben mi yapamıyorum. Yoksa onlar mı yanlış? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sadece modifiye ile yapamazsın, ince ayarla oynaman lazım. Bir de araban 2012 model 599XX Evolution olmalı. 599XX olmaz.

Geri
Yukarı