Forza Horizon 4 "FH001" hatası

Daha fazla  
Merhabalar. Dün Forza Horizon 4 Demo oyununu bilgisayarıma test amaçlı indirdim. Fakat demoyu açmaya çalıştığım zaman resimdeki gibi bir hata ile karşılaşıyorum. Sorunun çözümü için yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• FH001.PNG
    FH001.PNG
    8,9 KB · Görüntüleme: 556
Visual C++ redistributable indirip kurun.
Aygıt yöneticisi - Görüntü bağdaştırıcılarında kullandığınız ekran kartı dışında Intel HD Graphics gibi aygıt görünüyorsa devre dışı bırakın.
Denetim masası güç seçeneklerinden yüksek performans seçip deneyin.

Visual C++ redistributable zaten yüklü. Aygıt yöneticimde tek kart var. Güç ayarını denedim fakat işe yaramadı. Zaten bilgisayarım masaüstü bir bilgisayar. Yinede yardımcı olduğun için teşekkürler.
Tekrar yüklemeyi yarın deneyeceğim. Teşekkürler.
Uzun bir süre ardından tekrardan oyunu kurmaya karar verdim (DEMO). Bu süre zarfı içerisinde bilgisayarım format da yedi fakat oyun hala aynı hata ile açılmıyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz.

Son düzenleme:
Visual C++ redistributable zaten yüklü. Aygıt yöneticimde tek kart var. Güç ayarını denedim fakat işe yaramadı. Zaten bilgisayarım masaüstü bir bilgisayar. Yinede yardımcı olduğun için teşekkürler.
Tekrar yüklemeyi yarın deneyeceğim. Teşekkürler.
Uzun bir süre ardından tekrardan oyunu kurmaya karar verdim (demo). Bu süre zarfı içerisinde bilgisayarım format da yedi fakat oyun hala aynı hata ile açılmıyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama 1 saattir Microsoft canlı görüşmeye ulaşmaya çalışıyorum 28 GB indirdim ama FH hatası devam ediyor çözen oldu mu?

Geri
Yukarı