Forza Horizon 4 Gamepad Sorunu Ve Dosya Konumu

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Arkadaşlar bende Snopy marka USB Controller var. Bu controllerı oyun bir türlü görmüyor. Bir sürü program denedim çözemedim. Daha önce korsan indirmiştim o zaman oynayabilmiştim. Ama orijinal oyunda çözemedim. Ayrıca dosya konumunu bulamadım bir türlü. Onu bulsam belki bir şeyler yapabilirim ama bulamadım.

Rica ederim. Umarım sorunu çözmüşsündür. Klavye ve gamepad arasında gidip gelme sorununu çözersen buraya yazabilir misin?
Tamam yazarım. Korsan oynarken bile bu kadar uğraşmamıştım bu oyunla:D İndirmek için Windows'u sıfırlamam gerekti.
Rica ederim. Umarım sorunu çözmüşsündür. Klavye ve gamepad arasında gidip gelme sorununu çözersen buraya yazabilir misin?
Çözümü buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi yapabilirsin.

Son düzenleme:
Kullandığınız program Xoutput. Korsan oynarken ben de onu kullanıyordum ama orijinalde işe yaramadı.

Xoutput'un başka sürümünü denedim ve çalıştı. Şu an sürekli gamepad ve klavye arasında gidip geliyor. Ama bu sorunu daha önce çözmüştüm. Teşekkür ederim.
hocam bende de gamepad ve klavye arasında gidiyo çözümünü yazar mısınız

@rapzeR Yukarıda attığım videodaki programı indirin ve arkadaşın gösterdiği adımları yapın. Ben sorunumu bu şekilde çözdüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@rapzeR Yukarıda attığım videodaki programı indirin ve arkadaşın gösterdiği adımları yapın. Ben sorunumu bu şekilde çözdüm.
Hocam bende can't modify HID guardian registry diye bir hata veriyor. Bir de oyunu x360ce kullanarak nasıl yaptınız anlatır mısınız rica etsem.
@rapzeR yukarıda attığım videodaki programı indirin ve arkadaşın gösterdiği adımları yapın. Ben sorunumu bu şekilde çözdüm.

Hocam lütfen yardımcı olur musunuz en baştan nasıl yapacağım oyunu gamepad görmüyor hangi uygulama ile vb anlatır mısınız?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    325,7 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleme:
@rapzeR hocam attığım videonun açıklama kısmında bir programı indirmeniz lazım. Bu program ile oluyor.

@rapzeR hocam attığım videonun açıklama kısmında bir programı indirmeniz lazım. Bu program ile oluyor.

Hocam siz şu anda X360CE ile mi açıyorsunuz xounput ile mi?

Hocam Discord'unuz varsa yazar mısınız sabahtan beri bunla uğraşıyorum yapamadım.

@rapzeR Atilla かみそり#2826 buyurun yazın. BOş olduğumda dönerim. Kullandığım program X360CE'nin alpha yani 1.0.0.0 sürümü.

Bende de aynı sorun var. Yardımcı olabilir misiniz?
Bu videodaki programı indirin;
Gamepad sürücüsü için bunu indirin;

Yeni konular

Geri
Yukarı