Forza Horizon 4 geçersiz profil E47-0 sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

cruspycrips

Femtopat
Merhaba. Uzun zamandır Forza Horizon 4 oyununu severek oynamaktayım. 2 ayda 80 saat oynadım, 100 Level'i geçtim ancak bir süredir ekte belirttiğim gibi geçersiz profil sorunu alıyorum. İnternette yazan birçok yöntemi denedim ancak bir türlü yapamadım. Oyunu sildim, geri yükledim, gelişmiş ayarlardan defalarca sıfırladım, Microsoft'a yazdım, arkadaşlarıma danıştım ancak bir türlü sorunu çözemedim. Oyunu Game Pass üzerinden yükledim. İyi ki 280 lira vermemişim. Var mıdır başka çözüm yöntemi bilen? Artık Forza oynamak istiyorum.

https://cdn.discordapp.com/attachments/675652189796040704/751788218965557288/unknown.png
Arkadaşlar merhaba. Microsoft forumdan cevap geldi ama büyük ihtimalle translate kullanıyorlar. Tam anlayamadım. Açıklayacak var mı gelen cevabı?

Görüyorum, SFC Tonu'nu çalıştırmaya çalış.

Windows 10 için en son güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun ve ardından makinenizi yeniden başlatın. Daha fazla bilgi edinmek için Windows 10'u Güncelleştir'i okuyun.
Görev çubuğundaki arama kutusunda Komut Komut Komutu Komut Uyazır ve sonuçlar listesinden Komut İstemi'ne (Masaüstü uygulaması) sağ tıklayıp basılı tutun. Yönetici olarak Çalıştır'ı ve ardından Evet'i seçin.
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth yazın (her "/" önce alanı not alın) ve ardından Enter tuşuna basın. (Not: Bu adımın başlaması birkaç dakika ve tamamlanması 30 dakika kadar sürebilir.)
"İşlem başarıyla tamamlandı" yazan bir ileti gördünüzten sonra sfc /scannow yazın ("sfc" ve "/" arasındaki boşluğa dikkat edin ve Enter tuşuna basın.
"Doğrulama %100 tamamlandı" yazan bir ileti görürseniz, çıkış yazın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı