Forza Horizon 4 Geçersiz Profil Hatası E47-0

CengizHan_

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Lütfen yardımcı olun bütün her şeyi denedim düzeltemedim. Bütün emeklerimin çöpe gitmesini istemiyorum.

fh1.png

"Program ekle veya kaldır"a girin, FH4'ün üzerine gelip gelişmiş seçeneklere tıklayın.

fh2.png

Sıfırla seçeneğini seçin. Ardından Xbox uygulamasından çıkış yapın ve tekrar bağlanın. Oyuna girdiğinizde buluttan çekmesi lazım profil verilerinizi.

Düzelmiyorsa ban yemiş olabilirsiniz. Başıma hiç gelmedi ama profiliniz silinmiş olabilir. Özellikle de son zamanlarda para hilesi yapanlar uçuruluyor. Aldıkları hata kodu mu bilmiyorum. O yüzden olabilir diyorum sadece.

Eki Görüntüle 640677
"Program ekle veya kaldır"a girin, FH4'ün üzerine gelip gelişmiş seçeneklere tıklayın.

Eki Görüntüle 640678

Sıfırla seçeneğini seçin. Ardından Xbox uygulamasından çıkış yapın ve tekrar bağlanın. Oyuna girdiğinizde buluttan çekmesi lazım profil verilerinizi.

Düzelmiyorsa ban yemiş olabilirsiniz. Başıma hiç gelmedi ama profiliniz silinmiş olabilir. Özellikle de son zamanlarda para hilesi yapanlar uçuruluyor. Aldıkları hata kodu mu bilmiyorum. O yüzden olabilir diyorum sadece.

Yazdıklarınızı uygulamıştım ve bir sonuç alamadım. Ban yiyecek bir durum da yoktu. Silinmediğine de eminim. Çünkü dosyalarında bir eksiklik yok. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox
Normal. Windows'a downgrade yapman gerek. Aksi takdirde Windows'un 2005 güncellemesini beklemelisin.
Xbox ve forza ile görüştüğümde Windowsun en güncel sürümde olması gerektiğini belirtmişlerdi. Birçok da çözüm yolu önerdiler ama hiçbiri olmad. Açıkçası Xbox game pasa üyeliğini sadece forza için kullanıyordum. Eğer gerçekten sorun çözülecekse üyeliğimi yenilerim ama bununla alakalı bir kaynak var mıdır acaba atabilir misiniz?

Xbox.
Xbox ve Forza ile görüştüğümde Windows'un en güncel sürümde olması gerektiğini belirtmişlerdi. Birçok da çözüm yolu önerdiler ama hiçbiri olmad. Açıkçası Xbox Game pasa üyeliğini sadece Forza için kullanıyordum. Eğer gerçekten sorun çözülecekse üyeliğimi yenilerim ama bununla alakalı bir kaynak var mıdır acaba atabilir misiniz?

Hayır. Windows'un çıkardığı yeni güncellemeyle gelen bir uygulama Forza dosya aktarımıyla çakışıyor. Forza'yı Windows'un en güncel versiyonunda indirmişseniz, böyle bir hata olmaması gereklidir. Ancak yine de olduysa oyuna en baştan başlamanız gerekmektedir. Bu da "Microsoft Store'a gidin > ayarlardan çevrimdışı uygulama izinlerini verin > internetinizi kesin > Forza'ya girin, en baştan başlayacaksınız. Oyunu 10dk oynayın ve geri çıkın > yeniden internete bağlanın ve oyuna tekrar girin. Oyun size hangi Save dosyasından devam edilmesini soracak, Local'ı seçin keyfinize bakın ^^

Hayır. Windows'un çıkardığı yeni güncellemeyle gelen bir uygulama Forza dosya aktarımıyla çakışıyor. Forza'yı Windows'un en güncel versiyonunda indirmişseniz, böyle bir hata olmaması gereklidir. Ancak yine de olduysa oyuna en baştan başlamanız gerekmektedir. Bu da "Microsoft Store'a gidin > ayarlardan çevrimdışı uygulama izinlerini verin > internetinizi kesin > Forza'ya girin, en baştan başlayacaksınız. Oyunu 10dk oynayın ve geri çıkın > yeniden internete bağlanın ve oyuna tekrar girin. Oyun size hangi Save dosyasından devam edilmesini soracak, Local'ı seçin keyfinize bakın ^^
Teşekkür ederim. Bu sorun ilk ortaya çıktığında bu yöntemi denemiştim maalesef çözüm olmadı. Dediğim gibi ben umudumu kestim...

Yeni konular

Geri
Yukarı