Forza Horizon 4 görüntü donup kalıyor

ronkanta

Hectopat
Makaleler
2
Ben oyuna ilk defa girdim şu yaz kış falan şeyleri yaptım. Araba seçtirdi plaka seçtim. Sonra beni Horizon bir şeyi diye bir yere koydu ( internette fotoğraf buldum) sonra beni bir yarısı gönderiyor ben o yarışa giriyorum fotoğrafta görüldüğü gibi kalıyor, çok kez çıkıp girdim ama aynı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-18-12-04-39-682_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-07-18-12-04-39-682_com.google.android.youtube.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20230718_120046.jpg
    IMG_20230718_120046.jpg
    139,5 KB · Görüntüleme: 27
Ben oyuna ilk defa girdim şu yaz kış falan şeyleri yaptım. Araba seçtirdi plaka seçtim. Sonra beni Horizon bir şeyi diye bir yere koydu ( internette fotoğraf buldum) sonra beni bir yarısı gönderiyor ben o yarışa giriyorum fotoğrafta görüldüğü gibi kalıyor, çok kez çıkıp girdim ama aynı.
Grafikleri sıfıra çekmeyi dene. Bakalım ne olacak.

Sistem özellikleri ne?

Sistem özellikleri ne?

i5 3330 GTX 750 Ti 16 GB RAM oyunu 70 FPS'te falan oynuyordum ilk yarışlarda falan o yarışa gidilen yerde de öyleydi.

Grafikleri sıfıra çekmeyi dene. Bakalım ne olacak.

Ama oyun donmuyor o takılan yerde önce kapılar açılıyor sonra sadece dönüyor ekran full. Geçmiyor menüyü sadece dönüyor arabanın etrafında kamera.

i5 3330 GTX 750 Ti 16 GB RAM oyunu 70 FPS'te falan oynuyordum ilk yarışlarda falan o yarışa gidilen yerde de öyleydi.

Ama oyun donmuyor o takılan yerde önce kapılar açılıyor sonra sadece dönüyor ekran Full. Geçmiyor menüyü sadece dönüyor arabanın etrafında kamera.

Hocam internet bağlantısını kesin bilgisayarın.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı