Forza Horizon 4 grafikleri kötü gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
40
Daha fazla  
RAM
G.Skill Ripjavs V 8 GB + Crucial 4 GB
Ekran kartı
Vega 3 ( 2 GB VRAM)
Anakart
A320M S2H
İşlemci
3000G
Selam,

Forza Horizon 4 oyununda nedense grafikleri Yuksek ayarlara almama ragmen grafikler sanki FSR'da performans modunda gibi gosteriyor. Ornek goruntu:

1665857158759.png

Grafik ayarlari:

1665857218399.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını yaşamıştım. Çözüm Nvidia denetim masasından 3D ayarların yönetilmesi bölümünden Forza'yı manuel ekle. Tüm ayarları en yükseğe al ve kaydet. Sonra Nvidia denetim masasını kapatabilirsin. PC resetle ve oyuna tekrardan gir, düzelecektir.

Artı -2 Eksi
Aynısını yaşamıştım çözüm NVIDIA Denetim Masası'ndan 3D ayarların yönetilmesi bölümünden Forza'yı manuel ekle tüm ayarları en yükseğe al ve kaydet sonra NVIDIA denetim masasını kapatabilirsin PC resle ve oyuna tekrardan gir düzelecektir.

AMD ekran karti kullanıyorum.

1665857790085.png

Hocam konudan farklı ama o sistemle bu oyunu high grafikte zaten oynayamazsınız.

Forza Horizon 5'i Ekstrem ayarlarda oynadim, bunu mu yuksek ayarlarda oynayamayacagim?

Çözünürlükten kaynaklı gibi duruyor. Şu an kaç FPS alıyorsunuz?

25 FPS aliyorum anlik olarak.

Aynısını yaşamıştım. Çözüm Nvidia denetim masasından 3D ayarların yönetilmesi bölümünden Forza'yı manuel ekle. Tüm ayarları en yükseğe al ve kaydet. Sonra Nvidia denetim masasını kapatabilirsin. PC resetle ve oyuna tekrardan gir, düzelecektir.
Arkadaşım arkadaşın sistemi AMD, Nvidia değil.

1665857881080.png

Okumayi ogrenin 🤗

Yeni konular

Geri
Yukarı