Forza Horizon 4 Hesabı Almak Güvenli mi?

3-5 lira ucuz olmayacağını tahmin ediyorum elbette. Söz misali öyle söyledim. 🙂
300-400 lira vermek veya bu tür bir nevi illegal yollara başvurmak yerine indirimleri takip etmek daha mantıklı. Çoğu oyunda cazip indirimler oluyor önümüz black friday.
İndirimde 200 liraya düştüğünü gördüm en düşük. Değer mi değer ama bütçe el vermiyor maalesef. :)
Gene de 4 katı gibi bir fiyata denk geliyor.

Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim. Oyunu indirdim artık. Bu yöntemle oyun almaya çok mesafeli duran biriyim aslında. Yine de 400 TL veremem bir oyuna. Olmazsa Game Pass alırım kampanyalı olarak. Biraz oynayayım şimdilik bu şekilde. Güvenlik açısından bir sorun olmaz diyorsunuz nasılsa.

Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim. Oyunu indirdim artık. Bu yöntemle oyun almaya çok mesafeli duran biriyim aslında. Yine de 400 TL veremem bir oyuna. Olmazsa Game Pass alırım kampanyalı olarak. Biraz oynayayım şimdilik bu şekilde. Güvenlik açısından bir sorun olmaz diyorsunuz nasılsa.
Garanti edemeyiz ama şu ana kadar bu yönden zarar gören görmedik hiç.

Hesabı geri aldılarmı veya mağdur oldunmu bu konuda ?

Birkaç haftada bir şifre değişiyordu. Yeni şifreyi veriyorlardı ama bir noktadan sonra ben istemeyi bıraktım. Game Pass ile devam ettim sonrasında.
Ben bu oyunu oynamak istiyom ama o kadar parada vermek istemiyorum gamepass eskisi kadar ucuz değil nerden alırım bide farklı bir hesap verdiklerinde oyundaki ilerlemem gider mi ?

Geri
Yukarı