Telefonun ekranını sadece belirli süreler arasında açık tutma

Celil Mert

Femtopat
Daha fazla  
Eski bir Galaxy cihazım var (j5 2016) bu cihazı borsayı takip etmek için kullanıyorum ama geceleri erkanın açık olması rahatsız ediyor. Devamlı şarjda duruyor. Bu ekranın geceleri kapatmanın bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir Galaxy cihazım var (j5 2016) bu cihazı borsayı takip etmek için kullanıyorum ama geceleri erkanın açık olması rahatsız ediyor. Devamlı şarjda duruyor. Bu ekranın geceleri kapatmanın bir yolu var mıdır?
Uyku modu işinizi görebilir yada geceleri pil tasarrufu moduna alırsanız o da işinizi görebilir.

Telefonun yanındaki düğme tam olarak bu iş için gibi sanki 😅.

Telefon şarjda olsa bile normal şartlarda ekran sürekli açık kalmaz ki? Siz ekranın sürekli açık kalmasını nasıl sağladıysanız o ayarı kaldıracaksınız ve telefon normal haline dönecek bir süre sonra ekranı kapatacak. Surekli ekran açık kalsın gibi bir ayar ya da bunu zorla yapan bir uygulama kurmuş olabilirsiniz ona bakın.

Geliştirici seçeneklerinde yer alan sürekli uyanık kal ayarı açıksa kapatabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240429_120434_Settings.jpg
    Screenshot_20240429_120434_Settings.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 10
Telefonun yanındaki düğme tam olarak bu iş için gibi sanki 😅.
telefonumun yanında güç tuşu yok düştü :D
Geliştirici seçeneklerinde yer alan sürekli uyanık kal ayarı açıksa kapatabilirsiniz.
o ayar açık ama o zaman da gündüzleri kapanacak gündüzleri açık kalmasının istiyorum

Uyku modu işinizi görebilir yada geceleri pil tasarrufu moduna alırsanız o da işinizi görebilir.
uyku modu yok maalesef

Geri
Yukarı