Forza Horizon 4 hızlı para nasıl kasılır?

• Konuyu başlatan Rowns
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B

Rowns

Centipat
Daha fazla  
Müzayede nasıl para kasılır hep kaybediyorum teklifleri veya arabanın değerli mi olduğunu anlamıyorum. Bunu nasıl ayır edebilirim veya teklifleri nasıl kazanabilirim? Veya bir bug var mı?

Müzayededen araba alıp satarak kar edemezsin, zira oyun satıştan vergi kesiyor ancak oyunun Ultimate versiyonuna sahip iseniz Ford Ranger, Mitsubishi EVO ve Nissan 240 SX alıp ihalede satarak kar elde edebilirsiniz. Modifiye dahil ortalama 100000CR harcıyorsunuz ve ihalenin anlık gidişatına göre 300000 ile 800000CR arasında fiyatlara ihaleye koyabiliyorsunuz.

Topluluk yarışlarında uzun turlu ama botların farklı yollar izlediği mapler var. O yarışları yaparak çok kolay para kazanabilirsin. Yarım saat ile 1 saat arası sürüyor fakat 1 yarıştan 400k kazandığımı hatırlıyorum.

Öncelikle yanlış hatırlamıyor isem bahsettiğim yarış mavi renkli bir logoya sahipti. O yarışı seçiyoruz sonrasında kategoriler çıkıyor. Topluluk ile alakalı olması lazım. Kusura bakmayın cidden hatırlamadığım için detay veremiyorum. Her neyse topluluk ile alakalı olan seçeneği bulup seçtiğimizde ise ayın en iyileri, en popülerleri vs. şekillerinde seçenekler var. O seçeneklerden birini seçip yarış açıklamalarını okuyun ve yarışları tamamlayın.

Müzayeden filtreleyerek ucuza araba alip satarsin eline degerliseyler geciyor zaten ben 5 saat icinde 40M kastim ha bir de şöyle bir şey var 20M'lik aracin falan olunca zaman gectikce degeri dusebiliyor.

Müzayede için çok nadir olan araçları kovalayarak al-sattan para kazanabilirsiniz. Ancak burada hız çok önemli faktör. Kendi bakış açımdan söylecek olursam kurallarda bunun için bir yasak yok galiba rastlamadım ama bu tip oyunlarda hile yapmakta bir sorun bence yok. Şahsen yapmış olduğunuz hile ile kimsenin önüne geçmiyor veya oyun zevkini baltalamıyorsunuz. Evet oyun para konusunda baya destek oluyor ama ben kendim kısa süre bile olsa zamanı değerli bulduğum için hile yaparak zamandan kazanç sağlayarak oyun zevkimi kimseye zarar vermeden arttırdım. Oyunum orjinal bu arada :) İnsanlar oyun yapımcılarının emeğini yiyorsun demez umarım 🤡.

Müzayede için çok nadir olan araçları kovalayarak al-sattan para kazanabilirsiniz. Ancak burada hız çok önemli faktör. Kendi bakış açımdan söyleyecek olursam kurallarda bunun için bir yasak yok galiba rastlamadım ama bu tip oyunlarda hile yapmakta bir sorun bence yok. Şahsen yapmış olduğunuz hile ile kimsenin önüne geçmiyor veya oyun zevkini baltalamıyorsunuz. Evet oyun para konusunda bayağı destek oluyor ama ben kendim kısa süre bile olsa zamanı değerli bulduğum için hile yaparak zamandan kazanç sağlayarak oyun zevkimi kimseye zarar vermeden arttırdım. Oyunum orijinal bu arada :) insanlar oyun yapımcılarının emeğini yiyorsun demez umarım 🤡.

Banlanmıyor musun?

Topluluk yarışlarında uzun turlu ama botların farklı yollar izlediği mapler var. O yarışları yaparak çok kolay para kazanabilirsin. Yarım saat ile 1 saat arası sürüyor fakat 1 yarıştan 400k kazandığımı hatırlıyorum.

Öncelikle yanlış hatırlamıyor isem bahsettiğim yarış mavi renkli bir logoya sahipti. O yarışı seçiyoruz sonrasında kategoriler çıkıyor. Topluluk ile alakalı olması lazım. Kusura bakmayın cidden hatırlamadığım için detay veremiyorum. Her neyse topluluk ile alakalı olan seçeneği bulup seçtiğimizde ise ayın en iyileri, en popülerleri vs. şekillerinde seçenekler var. O seçeneklerden birini seçip yarış açıklamalarını okuyun ve yarışları tamamlayın.

Hocam bunu açma şansınız var mı pek bir şey anlamadım. O kadar oynuyorum oyunu daha 8M param var bunları da oyunda ki normal yarışları yaparak yaptım yani. Para kasılmıyor.

1- Mevsimlik aktiviteleri yaparak sahne arkası bileti ile araç alıp 20.000.000cr a satabilirsiniz. 1 sezon da 4 mevsim bulunmakta ki genelde 4 mevsimin 3'ünde sahne arkası bileti veriliyor. 1 sezon döneminde 60.000.000cr yapabiliyorsunuz.

2- Harita üzerinde sık sık yuvarlak pembe bir etkinlik çıkıyor onu tamamlayarak puan kazanıyorsunuz. Bu kazandığınız puanları biriktirip forzathon mağazasına piyasası değerli olan bir araba gelince araba alıp satış yapabilirsiniz.

3- Piyasa öğrenmek uzun süreli bir süreç ancak bazı 20M değerindeki araçları oyuna 3000cr gibi fiyatlara koyan kişiler bulunmakta. Piyasa da genel olarak bulunmayan araçlar için yapılıyor ki bunu öğrenmesi çok zor ve şansa bağlı. Şu an legal olarak sizin yapabileceğiniz en basit yol yukarıdaki ikili.

Hile konusuna gelirsek genelde normal araçları alıp sattığınız zaman ban yeme olasılığınız çok düşük. Daha önce örneğini duymadım. Ancak PO (Pre Order) arabaları alıp ban yiyen hesaplar bulunmakta. Bu araçlar ön sipariş ile alınan araçlardır. PO araçların yanı sıra bir de özel araç bulunmakta McLaren P1 modelinin Owens Edition adında bir çocuk için yapılan versiyonu var. Hile yoluyla veya oyun içi pazarda almaya çalıştığınızda %99 oranında ban yeme ihtimaliniz var.

Oyundaki tüm araçlara (Owens Edition hariç) ve 700 saat civarı oynama süresine sahip olan birisi olarak yazıyorum. İyi eğlenceler.

Geri
Yukarı