Forza Horizon 4 için kol önerisi

TheMarksman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dün Forza Horizon 4'ü satın aldım indirimdeydi. Klavyeyle oynamak pek eğlenceli gelmiyor ve kontrolü daha zor gibi. Gamepad modellerine bakıyorum ve çok pahalılar, gözüme Monster'ın bir ürünü çarptı. Pusat sizce alınabilir mi? Verdiğim parayı hak eder mi? Monster'ın dizüstü bilgisayarından gayet memnunum ama bu konularda güvenebilir miyim? F/P olarak beni en tatmin edecek ürünler hangileri? Yorumlarınızı bekliyorum. Bütçem 150-200TL
Not: Gamepad için bir konu kategorisi bulamadım burada paylaştım yanlış ise affola.

Ben Game Sir kullanıyorum herşey ile uyumlu tavsiye edebilirim bi bak :D
Titreşimi vs. var mı ben pek anlamıyorum bu konularda, ayrıca PC'de Forza Horizon 4 oynayacağım gamepad titreşimi verecek mi?
2. El Xbox kolu veya Monster alabilirsiniz. Önceliğiniz Xbox kolu olsun. Ama Monster' da üzmez.
Dualshock 4 alsam, Forza Horizon 4 oynayabilir miyim veyahut titreşim vs. bütün özelliklerini kullanabilir miyim?

Titreşimi vs. var mı ben pek anlamıyorum bu konularda, ayrıca PC'de Forza Horizon 4 oynayacağım gamepad titreşimi verecek mi?

Dualshock 4 alsam, Forza Horizon 4 oynayabilir miyim veyahut titreşim vs. bütün özelliklerini kullanabilir miyim?
Öncelikle iyi günler, Şahsen F710 kullanan biri olarak yakın zamanda Xbox One S oyun koluna geçeceğim kesinlikle şuan piyasadaki en iyi ürünlerden biri. Yerinizde olsam bütçeyi biraz daha arttırıp veya ikinci el olarak bir Xbox One S kolu edinirdim. Emin olun fiyatına değiyor.

Öncelikle iyi günler, Şahsen F710 kullanan biri olarak yakın zamanda Xbox One S oyun koluna geçeceğim kesinlikle şuan piyasadaki en iyi ürünlerden biri. Yerinizde olsam bütçeyi biraz daha arttırıp veya ikinci el olarak bir Xbox One S kolu edinirdim. Emin olun fiyatına değiyor.
Bilgisayar için alıyorum, Xbox için değil ama. Yine de tavsiye ettiğiniz Xbox One kolu mu?

2 gün önce monster pusat pro aldım , bugün kargo geldi. Forza 4 aldım bugün, akşam uyurken indireceğim oyunu. Hem kablosuz hem de pile ayrı para vermeyeceğim ( şarjlı ) ucuz olması da ayrı güzel. Umarım rx 570 , g4600 , 8 gb ram oyunu açar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı