Forza Horizon 4 iki kez yükleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
Forza Horizon 4 Game Pass üzerinden iki kez yükleniyor. Neden böyle? Birisi 78.7 diğeri ise 94.5 GB. Nedir bu?

forza.png

Zaten ikisi de aynı şekilde ilerliyor. Hızları ilerlemeleri her şeyi aynı. Oradan fark ettim. Teşekkürler.
Ne demek rica ederim 2tane inmesinin başlıca sebepleri şunlar olabilir.
-Oyunda bug olursa aynı save ile ikincisinden devam etmek.
-Oyun çalışmazsa yedek olarak ikincisini oynamak.
-[Muhtemelen olacak şey] Büyük boyutllu oyunlar tek parça inmez 2-3 parça inip inince birleşir.

Meraktan söylüyorum inince onarken veya birleşirse foto atarmısınız. :D

Ne demek rica ederim 2tane inmesinin başlıca sebepleri şunlar olabilir.
-Oyunda bug olursa aynı Save ile ikincisinden devam etmek.
-Oyun çalışmazsa yedek olarak ikincisini oynamak.
-[Muhtemelen olacak şey] Büyük boyutllu oyunlar tek parça inmez 2-3 parça inip inince birleşir.

Meraktan söylüyorum inince onarken veya birleşirse fotoğraf atar mısınız? :D

Kardeşim ben en az 8 kere yükledim oyunu bu bir tür bug gibi bir şey tek dosya iniyor.

Kardeşim ben en az 8 kere yükledim oyunu bu bir tür bug gibi bir şey tek dosya iniyor.
Anladım hocam teşekkürler ama yinede iki dosyanın birleşme ihtimali var zamanında X-Plane 11 yüklerken [300GB civarlarında] bi arkadaşıma 3-4 dosya yüklenmişti ordan aklımda kaldı.

GPU: GTX 1650
CPU: i7 9750h
RAM: 8 GB

Asus ROG Strix g531gt

Bellek sızıntısı gibi sorunları varmış. İnternetten çok baktım. Bazen hemen atıyordu bazen biraz ilerledikten sonra :(
Oyun'un ilk başladığı yerde akşamüstü bir tepeden McLarenn Senna ile inerkenki yolda FPS'iniz muhtemeleeden 25-40arası gidecektir korkmayın o sahne fps test gibi bir mantıkla hazırlandı o sahneyi geçemeyen oyuncuların bilgisayarına zarar gelmemesi için oyun otomatik atıyor orayı geçenlere oynamak nasib oluyor gibi korkmayın orayı geçemez ve atarsa bilgisayarınızın iyiliği için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki yer oyunu ilk başlattığınızdaki yarış burada kasma yaşamaz iseniz bütün oyun keyfiniz paşa olucaktır.
Üstteki toplamı gösterir. Yani FH'yi indirecek ayrıca bazı eklentileri indirecek. Toplam 94GB olacak.
Daha açıklayıcı konuşacak olursak.
Alttaki normal oyun üsttekide eklentiler aşşağıdaki ile üstteki aynı anda 78,7GB olduğu an oyun inmiş demektir üstteki devam eder oradaki 20GB'lık devam etmede oyunun eklentileridir.

Saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı