Forza Horizon 4 İndirme Sorunu

KLETHRA

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Orjinal Windows 10 kullanıyorum. Oyunu indirmeyi denediğimde resimdeki sorunla karşılaşıyorum. Çözümü konusunda bir bilgiye ulaşamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

Ekran Görüntüsü (70).png

1809'a geçip deneyin, geçmediyseniz. Ayrıca olay Görüntüleyicisi raporu da paylaşın.

Raporları sitede izin verilen bir dosya uzantısına sahip olmadığı için paylaşamıyorum. Sistem güncellemelerimi kontrol ettim; sürüm 1803 yazıyor. Güncelleştirmeleri denetlediğimde yeni bir sürüm bulunamıyor.

Direkt kendisi yüklendi fakat yüklenme tamamlanırken o zaman Drift paketini yüklemedi. Sanırım sizde başta inmedi hatası veriyor.
Evet hocam ilk önce DLC paketini indirmeye çalışıyor. Önce oyunu sonra da DLC paketini indirse sorun çözülecek fakat olmuyor.

Evet hocam ilk önce DLC paketini indirmeye çalışıyor. Önce oyunu sonra da DLC paketini indirse sorun çözülecek fakat olmuyor.
İptal etme seçeneği yok mu bende inerken 2 şekilde iniyordu oyun ve Drift paketi şeklinde. Onu iptal de edebiliyordum ancak etmedim.

İptal etme seçeneği yok mu bende inerken 2 şekilde iniyordu oyun ve Drift paketi şeklinde. Onu iptal de edebiliyordum ancak etmedim.

Uzun bir uğraş sonucu hallettim. İlk olarak Windows 10 sürüm 1809'a yükseltme yaptım. Daha sonra düzelmediğini farkedince anakartım için son sürüm BIOS güncellemesi yapıp, ses sürücülerim için Realtek güncel dosyalarını kurdum. Bu yöntemler doğrultusunda hata ortadan kalkmıştır. Cevaplar için teşekkür ederim.

Sorun çözüme ulaşmıştır. @Mr.Acar

NOT : Oyunda ses sorunu ile karşılaşanlar; ses sürücülerini güncellediği zaman çözüme kavuşacaklardır. Düzelmediyse aşağıdaki video linki ile alternatif bir çözüm yolu olan ses "Bit ve Hz" değerlerini değiştirmeyi deneyebilirler.

Video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı