Forza Horizon 4 Klavyeyle de Zevkli Olur mu?

Hoaxer

Kilopat
Makaleler
3
Selamlar. Dün Game Pass aldım ve FH4 indirmeye başladım. Oynayacağım ama direksiyon setim yok. Klavyeyle oynamak da zevkli olur mu ve kontroller kolay olur mu?

Kişiden kişiye değişir siz direksiyon alışık olmadığınız için farklı gelmez. Ama bence alabiliyorsanız veya biriktirip almanızı tavsiye ediyorum daha farklı oluyor sanki aracı gerçekten o oyunda siz kullanıyor havası veriyor. Klavyeyle de oynanır ben ETS 2 hep klavye mouse ile oynadım onda da zevk aldım.Yine de karar sizin hocam

Klavye ile de zevk veriyor. Drift yapmakta zorlanabilirsiniz fakat düz sürüşte bence direksiyon setine gerek yok.

Bence olur. Ben çok eskiden NFS Most Wanted zamanlarında almıştım set klavyede aldığım zevki alamamıştım. Direksiyon seti boş gezilerde eğlence amaçlı keyif verir bence. Yarış tarzı oynayacaksan klavye veya konsol daha optimizeli diye düşünüyorum. Aynı şekil gezi serbest dolaşmada da öyledir. Önerim almaman 😊

Bende genelde klavyeyle oynuyorum ama arada bilgisayarı televizyona bağlayıp oyun koluyla oynamak daha keyifli oluyor.
Direksiyon seti alamasanız bile oyun kolunu bir düşünün alternatif olarak.

Valla dostum ne yalan söyleyeyim neyle oynarsan oyna direksiyon zevkini alamazsın. Ama ülkemizde bildiğiniz üzere böyle bir zevk imkansız seviyesinde olduğu için yorum yok :)). Eğer varsa bütçeniz gamepad alabilirsiniz. Ben Xbox Gamepad ile oynuyorum, en azından klavyeden zevkli oluyor.

Geri
Yukarı