Forza Horizon 4 konvoy olmuyor

sethr

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, bugün Online girmeme sorununu çözdükten sonra Forza Horizon'u satın almış arkadaşımla konvoy yapmayı denedik (ben başka bir arkadaştan family sharing ile oynuyorum). Gayet güzel oynayabiliyorduk hiç sorun çıkmamıştı. Daha sonra başka bir Forza Horizon'u family sharing ile oynayan bir arkadaşımla oynamak istedim. Ve sorunlar başladı. Arkadaşlarını davet et kısmına gelince X box arkadaşları ekranı açılıyordu ama burada bir şeyler ters gitti gibi bir uyarı alıyordum. Diğer arkadaşımda ise çevrimiçi bile gözükmüyordum (Xbox arkadaşı olarak ekliyiz). Daha sonra Windows+g kısayolu ile davet etmeyi denedim. Daveti kabul ettiğinde hiçbir şey olmuyormuş. Sonra o beni davet etmek istedi ama bu sefer onda invite seçeneği yerine join Game seçeneği vardı. Ona bastığında da hiçbir tepki vermiyordu. Ne yapmalıyız bu durumda? Sorun ikimizin de family sharing ile girmesi mi yoksa başka bir şey midir? Lütfen kesin bilginiz olmadan ''%100 family sharingden kaynaklı.'' tarzında cümleler kurmayın.

Son düzenleme:
Xbox uygulaması üzerinden eklediniz mi?

Geri
Yukarı