Forza Horizon 4 Logitech Driving Force GT Ayarları

Hocam bende de aynı sorun var, gelişme var mı nasıl ayarlanacağını çözebildiniz mi ?

Merhaba, ayarları deneme yanılma ile yaptım fakat oyun direksiyon ile hiç sarmıyor. Tamamen konsol için gamepad uyumlu yapmışlar. Oyunu sildiğim için ayarları paylaşamıyorum maalesef. Ayarlar için boşa vakit kaybetmeyin. Bende DS4 ile oynamıştım.

Merhaba, ayarları deneme yanılma ile yaptım fakat oyun direksiyon ile hiç sarmıyor. Tamamen konsol için gamepad uyumlu yapmışlar. Oyunu sildiğim için ayarları paylaşamıyorum maalesef. Ayarlar için boşa vakit kaybetmeyin. Bende DS4 ile oynamıştım.
Bende de sarmadı, ayarladım, sonra direksiyonu çeviriyorum oyuna geç gidiyor gibi oldu, kurcaladım, sarmadı. Şu anda Need For speed Payback oynamaya çalışıyorum. Oyunun kendisi güzel, yapabilirsem direksiyon ile deneyeceğim

Bende de sarmadı, ayarladım, sonra direksiyonu çeviriyorum oyuna geç gidiyor gibi oldu, kurcaladım, sarmadı. Şu anda Need For speed Payback oynamaya çalışıyorum. Oyunun kendisi güzel, yapabilirsem direksiyon ile deneyeceğim

Arcade açık Dünya oyunlarında direksiyon sarmıyor. PS4'te saatlerce The Crew oynamışlığım var ama PC'de direksiyon ile 5 DK zor dayandım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı