Forza Horizon 4 maksimum seviye kaç?

Her 200 Lv'de bir sıfırlanıyor. Ve 200 Lv'de bir yıldız kazanıyorsunuz.

Ve her yıldız aldığınızda bir sonraki yıldızı almak için 100 Lv daha fazla kazanmanız gerekiyor.
2. yıldız için 300,
3. yıldız için 400,
4. yıldız için 500 Lv daha.

Son seviye diye bir şey yok. Belli bir Level'den sonra Level'in sıfırlanıyor. Sana bir yıldız geliyor. Son seviye 200'lerde bir şey. Level atlamak çok zor değil ama aktif değilsen atlayamazsın. Şu ana kadar 4 yıldızlı bir adam gördüm.
Forzada hile yapıldığını ilk defa sizden duyuyorum.Oyuna mod bile yapılmıyor :D

Son seviye diye bir şey yok. Belli bir Level'den sonra Level'in sıfırlanıyor. Sana bir yıldız geliyor. Son seviye 200'lerde bir şey. Level atlamak çok zor değil ama aktif değilsen atlayamazsın. Şu ana kadar 4 yıldızlı bir adam gördüm.
Forza'da hile yapıldığını ilk defa sizden duyuyorum. Oyuna mod bile yapılmıyor :D

Cheat Engine ile nüfüs panosunun kodlarını değiştirebiliyorsunuz ve de 240bin Crye Ferrari 599xx EVO alabiliyorsun.

Ferrari 599XX Evo açık artırrmadan alınmıyor mu sadece şuan? Nasıl alabiliyoruz alayım bende xd.

Ferrari 599XX Evo açık artırrmadan alınmıyor mu sadece şuan? Nasıl alabiliyoruz alayım bende xd.
Evet sanırım şu anda sadece açık arttırma ile alınabiliyor. Mağaza kısmında görünmüyor çünkü araç.

Geri
Yukarı