Forza Horizon 4/5 masaüstülük ekran görüntüleri

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Fotoğrafları 4K çözünürlükte ultra ayarlarda çekiyorum fakat daha sonrasında o fotoğrafa baktığımda sanki 1080P hissiyatı veriyor. Sanırım ekran görüntüsü aldığım platform yüzünden(GeForce Experience). Bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi; özellikle aracı önden basmayı bir türlü beceremedim. Daha öncesinde küçük çaplı modifikasyonlar yaptım fakat önden bastığım zaman araç ile birlikte aldığım arka plan çok göze batıyor, bir türlü ana fotoğraf ile birleştiremiyorum. Sizi bir miktar sıkmış olacağım sanırım ama yardımcı olur iseniz de çok mutlu olurum 😊.

Sizinkiler ile yarışamaz ama boş geçmeyeyim😅;Eki Görüntüle 942917

Hocam hiç sorun değil, sıkılmak söz konusu olamaz. Yardımcı olmayı çok isterim. İmzamdaki Steam adresimden beni ekleyin, size yapmanız gereken tüm detayları anlatayım. Özellikle; net bir ekran görüntüsü elde etmek için bazı ayarlardan bahsetmem gerekiyor. :)

Hocam hiç sorun değil, sıkılmak söz konusu olamaz. Yardımcı olmayı çok isterim. İmzamdaki Steam adresimden beni ekleyin, size yapmanız gereken tüm detayları anlatayım. Özellikle; net bir ekran görüntüsü elde etmek için bazı ayarlardan bahsetmem gerekiyor. :)

Ne kadar teşekkür etsem azdır. Fakat ufak çaplı bir kulaklık sorunum var, müsait olduğum en yakın zamanda size geri dönüş yapacağım. Tekrardan teşekkür ederim hocam😊.

40c1cfcf-e88b-4bc3-ae85-8bc146c50c8a.jpg

1.'sini kullandım hocam helal edin :D
Estağfurullah, bir şeye yaradıysa ne güzel :)

Benim hesap E47-0 hatası aldı, sil kur hiçbir şey fayda etmedi. Tüm garaj artı 70M para çöpe gitti, daha da toplamaya gücüm yok. Şimdilik benden buraya kadarmış diyeyim fotoğrafları takipteyim. Herkesin eline, gözüne sağlık.
Carrera.jpg

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Fotoğrafları 4K çözünürlükte Ultra ayarlarda çekiyorum fakat daha sonrasında o fotoğrafa baktığımda sanki 1080p hissiyatı veriyor. Sanırım ekran görüntüsü aldığım platform yüzünden(GeForce Experience). Bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi; özellikle aracı önden basmayı bir türlü beceremedim. Daha öncesinde küçük çaplı modifikasyonlar yaptım fakat önden bastığım zaman araç ile birlikte aldığım arka plan çok göze batıyor, bir türlü ana fotoğraf ile birleştiremiyorum. Sizi bir miktar sıkmış olacağım sanırım ama yardımcı olur iseniz de çok mutlu olurum 😊.

Sizinkiler ile yarışamaz ama boş geçmeyeyim😅;Eki Görüntüle 942917

Çok fena bir şey miş bu ya.

Ekran görüntüsü alırken fotoğrafı yaptıktan sonra arayüzü gizleyip normal ekran görüntüsü araçlarıyla görüntüyü alırsanız FH4 logosu olmaz.
Eki Görüntüle 434626
Eki Görüntüle 434627
Eki Görüntüle 434630
Eki Görüntüle 434633
Ah bende oynayabilsem bu oyunu :(

Geri
Yukarı