Forza Horizon 4 mevsim tamamlama

KUMPA

Zeptopat
Daha fazla  
Oyun yeni başladım günlük görevleri ve mevsim sayfasınsaki yarışları, radarları vs yapıyorum. Hepsinin toplamı %79 yapıyor. %80 yapamıyorum. Son kısmında iki tane mavi görev kartı var. O kartlardan mı tamamlamalıyım yoksa farklı bir püf noktası mı var oyunun?

Verilen kartlar neyse yapmaya çalışın. Daha sonra ödüllerin gelmesi lazım.

Verilen kartlar neyse yapmaya çalışın. Daha sonra ödüllerin gelmesi lazım.

En sonda bulunan mavi kartlardan bir tanesinde rakipten daha iyi zamanla pisti bitirme görevi var. O da dahil olmak üzere yapıyorum. Ama %79 da kalıyor.
İki mevsimde de aynısı olunca canımı sıktı. 2 yıldızla bitirsem yarışları tamam haklı oyun diyeceğim ama hep 3 yıldız.

Görseller YouTube'dan alınma. PC başında olmadığım için anlık aldım...

Dosya Ekleri

• IMG_20230125_224619.jpg
    IMG_20230125_224619.jpg
    214,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20230125_224605.jpg
    IMG_20230125_224605.jpg
    217 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafta gözüken "Series 34 - Tamamlaya hak kazanın" adlı görevi tamamlayın, o zaman %80'e erişeceksiniz. Sıralamalı macera görevi olarak da bilinir. Dereceli bir maça girip yarıştan çıkmadan tamamlamanız lazım. Maç sonunda sizi bir derece ligine atmalı yani. Bunu yaptığınızda o görev tamamlanmış olacak ve %80'e ulaşmış olacaksınız.

Fotoğrafta gözüken "Series 34 - Tamamlaya hak kazanın" adlı görevi tamamlayın, o zaman %80'e erişeceksiniz. Sıralamalı macera görevi olarak da bilinir. Dereceli bir maça girip yarıştan çıkmadan tamamlamanız lazım. Maç sonunda sizi bir derece ligine atmalı yani. Bunu yaptığınızda o görev tamamlanmış olacak ve %80'e ulaşmış olacaksınız.
Bakalım İnşallah olur. Yarın müsait olabilirsem deneyeceğim yine. Teşekkür ederim. Olmazsa da bu sefer direk ss alıp eklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı