Forza Horizon 4 müzayede üzerinden araba alamama

Trog

Hectopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 oyununa yeni başladım. Fakat müzayededen arabayı hemen almaya çalıştığımda araba alma seçenekleri diye bir menü çıkıyor. Bu menüde ise 2 adet seçenek var. Ama bu seçeneklerin ikisi de paralı. Bu seçeneklerden birisini almadan arabayı alamıyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Standart aldım.
Ultimate ve Deluxe pakete dahil olan bir arabayı almaya çalışıyorsunuz sanırım. Maalesef bu paketlere dahil arabaları almanız için ya bu paketlere geçmeniz gerek yada istediğiniz arabanın dahil olduğu bundleı satın almanız gerek.

Hangi araba acaba? Ne için kullanacaksınız, alternatifi vardır belki...

Ultimate ve Deluxe pakete dahil olan bir arabayı almaya çalışıyorsunuz sanırım. Maalesef bu paketlere dahil arabaları almanız için ya bu paketlere geçmeniz gerek yada istediğiniz arabanın dahil olduğu bundleı satın almanız gerek.

Hangi araba acaba? Ne için kullanacaksınız, alternatifi vardır belki.
Arabanın adı Pagani Zonda FE

Hangi araba acaba? Ne için kullanacaksınız, alternatifi vardır belki...
Teşekkürler, ben de sorunu direk müzayedede sandım. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Arabanın adı Pagani Zonda FE

Teşekkürler, ben de sorunu direk müzayedede sandım. Çok teşekkürler.
O arabanın müzayededeki kartının altında indirme işareti gibi bir işaret var mı? Standar pakette dahil olması lazım o aracın.
Şurada olması gerek.
1644692508282.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-02-13 003252.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-13 003252.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 53
  • Ekran görüntüsü 2022-02-13 003312.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-13 003312.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 49
  • Ekran görüntüsü 2022-02-13 003334.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-13 003334.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 45
İşaretlediğim yerde değil de oranın üstünde oluyormuş, gördüğünüz gibi orada yeşil bir ikon var. O ikon o aracın DLC paketi ile alınabildiğini gösteriyor. Üstteki mesajda yazdığım gibi yani, bundle derken DLC'yi kast etmiştim. (O an DLC ismini unutmuştum bundle diye yazdım. 🙃)

Alternatif olarak Zenvo TSR-S veya Koenigsegg CCGT öneririm.
McLaren Senna da güzeldir, daha ucuz bir alternatiftir.

Geri
Yukarı