Forza Horizon 4 nasıldır?

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Merhabalar, Steam'e Forza Horizon 4 geldiğinde almayı düşünüyorum ama aklıma birkaç soru takıldı;
1) Oyunun optimizasyonu nasıl?
2) Almaya değer mi?
3) Oyunun belli başlı hataları var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her açıdan mükemmel. Araçlara ilginiz varsa ve özellikle de simülasyon, gerçekçi grafikler istiyorsanız rakipsiz.

Optimizasyon güzel. Fiyatı en son hatırladığıma göre 450TL civarıydı. Bence buna değmez. Gamepass üzerinden oynayabilirsiniz. Nadir sunucu hataları dışında hata görmedim.

• Oyunun optimizasyonu iyi. Ortalama bir sistemin varsa 1080p 60 FPS oynarsın. Sistem özelliklerini yazarsan yorum yapabiliriz. Veya YouTube'dan sistem özelliklerini yazıp "Forza Horizon 4 Benchmark" şeklinde yazarsan kaç FPS aldığını gösterir.
  • Piyasadaki en iyi yarış oyunu. Online etkinlikleri çok iyi, grafikler ve modellemeler çok güzel. Çok sütüne düşersen sıkabiliyor bir süre sonra.
  • Hata her oyunda olur, ama öyle büyük bir hatayla karşılaşmadım.

Optimazyonu güzel, eğer direkasyon setin varsa oyun aşırı zevkli oluyor, oyunda hataya pek rastlamadım. ( bir de sistemini yazarsan güzel olur )

Merhabalar, Steam'e Forza Horizon 4 geldiğinde almayı düşünüyorum ama aklıma birkaç soru takıldı;
2) Almaya değer mi?

Tek sıkıntısı haritasının çok küçük olması diğer bütün açılardan mükemmel bir oyun.

2) Almaya değer mi?

imzanızda yazılan sistem doğruysa 2070 mobile ile rahatlıkla 1080p'de 60+ fps alabilirsiniz

Grafikleri güzel. Modifiye seçenekleri mükemmel. Optimizasyonu güzel ortalama bir sistemle görsel şölen yaşarsın. Haritası berbat. Yollar incecik ve aşırı küçük. Yarışları kolay. Para kazanmak anlamsız gibi. Aşırı uzun süre oynayamazsın sıkar. Xbox sunucuları hata yaşatıyor. Ben çok sık karşılaşmıştım.

2) Almaya değer mi?

xboxta oynamıştım çok güzel bence en iyi araba oyunu(pc'de nasıl çalışıyor bilmiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı