Forza Horizon 4 nasıldır?

Ortalama bir sistem ile 1080p 60FPS rahat oynarsın o yönden sıkıntı yaşamazsın.

Eskiden ne kadar iyi olsa da şu anda öyle düşünmemekteyim. Direksiyon ile yarışa girmek işkence, klavyede saçma bir gecikme var 1 2 saniye kadar. Gamepad veya G29, G920 gibi yüksek fiyatlı direksiyonlar ile oynamaya zorluyor resmen.

İlk başlarda zevkliydi ardından ise bomboş yer kaplamaya başladı oyun bende. Arabalar pahalı, modifiye pahalı, istediğin arabayı almak için yarışlardan çıkmaman gerek. Sıkıyor insanı.

Benim size önerim The Crew 2 olacaktır. Grafik bakımından daha düşük gözükse de bence her türlü daha iyi bir oyundur. Birden çok araç deneyimleme şansı tanıyor, her yarış sonunda arabanızı özelleştirebilmeniz için size parça veriyor, hızlıca para kasılabiliyor. 2.7 3 milyon para isteyen Hiper arabalar bulunmakta ama onu da en zor harley davidson yarışı ile oynaya oynaya aşıyorsunuz.

Tamamen Online tabanlı, arkadaşlarınız ile yarışlara girebilir sonuna kadar eğlenebilirsiniz.

Açıkçası pek önermem aşırı sıkıyor bir yerden sonra.

Para kasmak aşırı kolay diyebilirim 30dk hypercar yarışı yapıyorsunuz cebinize 230k direk olarka giriyor. 11 12dk ace harley davidson yarışı yapıyorsunuz 90k cepte.

Bence aşırı büyütülen kısmen balon olan bir oyun kendisi. Böyle bir oyuna sadece freeroam atmak isteyenler için tüm arabaların açık olduğu bir mod ekleseler miş keşke daha zevkli olurmuş ölü gibi 1 araba için para kasmaktansa direk olarak freeroam dolaş zevkini al sokaklarda yanla çık olayı çok daha mantıklı olurdu.

Optimizasyonu gayet iyi. Fiyatı pahalı şahsen o kadar para vermem. Eğer araba oyunlarına ilgin varsa alınır ama ilk önce gamepass alarak oyunu dene nasılmış diye. Ben gamepassten oynarken sıkılıp silmiştim en fazla 10 saat oynadım eğlenemiyorum oynarken. Hatalarına hiç karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı