Forza Horizon 4 nereden yükleyebilirim?

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Uzun zamandır bu oyunu oynamak istiyorum. Ama korsan olarak değil. Almak istiyordum, çok pahalı diye oyunu almadım Xbox Gamepass üyelik aldım. Şimdi ben oyunu sadece Microsoft Store'dan mı yükleyebilirim? Oradan yüklenmiyor. İkide bir duruyor falan uyku moduna geçince indirme duruyor. Ben bunu başka nereden yükleyebilirim?

Malesef tek indirebileceğiniz yer Microsoft Store. Bunca zamandır hala adam edilememiş saçmasapan bir platform kendisi. Oyunları yedekleyebileceğiniz bir sistemi bile yok. Her yeni sistem kurulumunda oyunları baştan indirmeniz gerekiyor.

Maalesef tek indirebileceğiniz yer Microsoft Store. Bunca zamandır hala adam edilememiş saçma sapan bir platform kendisi. Oyunları yedekleyebileceğiniz bir sistemi bile yok. Her yeni sistem kurulumunda oyunları baştan indirmeniz gerekiyor.

Peki başka bir bilgisayara indirsem onun dosyasını nereden bulacağım program dosyalarına düşüyor mu dosya? Evdeki internetim yavaş iş yerimdeki laptopa yükleyip aktarıcam.

Peki başka bir bilgisayara indirsem onun dosyasını nereden bulacağım program dosyalarına düşüyor mu dosya? Evdeki internetim yavaş iş yerimdeki laptopa yükleyip aktarıcam.
O durumda imkansıza yakın. Bırakın taşımayı dosyalara sonradan girmenize bile gıcık olan bir sistemi var :) Hatta yeni sistem kurulumu yaptıktan sonra diğer diskte ise farklı kullanıcı müdahalesi olarak değerlendirdiği için kalan dosyaları silmenize dahi izin vermiyor. Bilgisayarınızı iş yerine götürmeniz, orada bilgisayarınıza indirmeniz çok daha mantıklı olur.

Edit: Bu arada xbox beta uygulamasından bahsetmiş arkadaşlar, belki onun üzerinden yedekleme yapılıyor olabilir, yanlış bilgilendirmiş olmak istemem. O uygulama üzerindende yüklemeye ve yedeklemeye çalışın isterseniz. Bende deneyeceğim merak ettim.

Son düzenleme:
O durumda imkansıza yakın. Bırakın taşımayı dosyalara sonradan girmenize bile gıcık olan bir sistemi var :) hatta yeni sistem kurulumu yaptıktan sonra diğer diskte ise farklı kullanıcı müdahalesi olarak değerlendirdiği için kalan dosyaları silmenize dahi izin vermiyor. Bilgisayarınızı iş yerine götürmeniz, orada bilgisayarınıza indirmeniz çok daha mantıklı olur.

Edit: Bu arada Xbox beta uygulamasından bahsetmiş arkadaşlar, belki onun üzerinden yedekleme yapılıyor olabilir, yanlış bilgilendirmiş olmak istemem. O uygulama üzerinden de yüklemeye ve yedeklemeye çalışın isterseniz. Bende deneyeceğim merak ettim.

Benim asıl sistemin anakart ve işlemcisi serviste şu an o yüzden gelene kadar bilgileniyim zaman kaybetmiyim dedim. Siz eğer denerseniz beni bilgilendirebilir misiniz?

Benim asıl sistemin anakart ve işlemcisi serviste şu an o yüzden gelene kadar bilgileniyim zaman kaybetmiyim dedim. Siz eğer denerseniz beni bilgilendirebilir misiniz?
Malesef. bende bulamadım. Yapılmıyor muhtemelen.

Geri
Yukarı