Forza Horizon 4 Online bağlanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dragonerian

Decapat
Daha fazla  
Teredo sıkıntısı yok. Önceden olmuştu çözmüştüm ama birkaç gündür Online giremiyorum. Forza Horizon yaşamı aranıyor yazıyor sonra da hata veriyor.

İki haftadır öyle genel bir sorun var sanırım Forza'ya ya yazdım araştırılıyor dendi halen devam ediyor araştırmaları yurt dışı forumlardada aynı sorunu yaşayan çok var.
Bazen istisna kendi kendine giriyor.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Aynı şekilde arkadaşım da. İnternette yer alan Yerli Yabancı her yöntemi denedim. Çözemedim. Konuyu takip etmek istiyorum ancak pek umudum yok.

İki haftadır öyle genel bir sorun var sanırım Forza'ya ya yazdım araştırılıyor dendi halen devam ediyor araştırmaları yurt dışı forumlardada aynı sorunu yaşayan çok var.
Forza genelinde böyle bir problem yok oyuncular rahatça serverlere bağlanabiliyor bu farklı nedenlerden de olabilir. hatanın kodunu görmemiz gerek.

Forza genelinde böyle bir problem yok oyuncular rahatça serverlere bağlanabiliyor bu farklı nedenlerden de olabilir. Hatanın kodunu görmemiz gerek.

3 haftadır bu sorunu çözmeye çalışıyorum, format denedim, TurkNet'ten destek DNS sabit IP vs denedim, oyunu defalarca kurdum yine aynı, Microsoft'tan destek istedim olumsuz. Forza ile görüştüm olumsuz. Forumlarda aradım yapılan bütün sonuçları denedim ama hiçbiri olmadı olumsuz ben bir sonuç bulamadım ve Forza'dan gelen cevapta da araştırlıyor dendi, bu sorunu bildiren çok kişi var benim gözümde genel sorun he şuda var eleyiciye gir o zaman sorun yok normal giriyor ya da normal yarışa gir Online giriyor ancak haritada gezintide Online katılmıyor arkadaşla oynamak istediğin zaman bu genim genel olarak gördüğüm bir arızadır girenlerde var tabii ki.

3 haftadır bu sorunu çözmeye çalışıyorum, format denedim, TurkNet'ten destek DNS sabit IP vs denedim, oyunu defalarca kurdum yine aynı, Microsoft'tan destek istedim olumsuz. Forza ile görüştüm olumsuz. Forumlarda aradım yapılan bütün sonuçları denedim ama hiçbiri olmadı olumsuz ben bir sonuç bulamadım ve Forza'dan gelen cevapta da araştırlıyor dendi, bu sorunu bildiren çok kişi var benim gözümde genel sorun he şuda var eleyiciye gir o zaman sorun yok normal giriyor ya da normal yarışa gir Online giriyor ancak haritada gezintide Online katılmıyor arkadaşla oynamak istediğin zaman bu genim genel olarak gördüğüm bir arızadır girenlerde var tabii ki.
Hocam serbest mapte araba sürerken online'a bağlanmasını bekleyin hata verdiği zaman hata raporunu görüntüleyin ve bize bunun fotoğrafını gönderin.

Teredo sıkıntısı yok. Önceden olmuştu çözmüştüm ama birkaç gündür Online giremiyorum. Forza Horizon yaşamı aranıyor yazıyor sonra da hata veriyor.

hocam sizde atın hatanızın resmini bende atıyorum.
Hocam serbest mapte araba sürerken Online'a bağlanmasını bekleyin hata verdiği zaman hata raporunu görüntüleyin ve bize bunun fotoğrafını gönderin.

Ve aralarında hata kodlarında 2001 yazan kısmın bir de 2000 olduğuda istisna olarak gördüm birkaç kere ben

Dosya Ekleri

• 11.png
    11.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 37
  • 222.png
    222.png
    94,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 333.png
    333.png
    1.011,6 KB · Görüntüleme: 38
  • xbox.png
    xbox.png