Çözüldü Forza Horizon 4 Online giremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

abraham42

Centipat
1-2 hafta öncesine kadar Online'a girebiliyordum fakat şu an oyuna girdiğimde "sunucu ile olan iletişimde problem oluştu" hatası alıyorum. İnternetten CMD ile yapılan çözümleri denedim fakat olmadı. 3 farklı internetten denedim yine düzelmedi. Acaba sizde de sorun var mı? Sorun bende mi yoksa oyunda mı?

Çözüm
Bu çözümü dener misiniz?

Bende Forza engelli değil.
Sorunu çözdüm. Oyunun yeni güncellemesi gelmiş fakat Microsoft Store'da gözükmediği için oyunu güncelleyemedim.Hizmetlerden Microsoft Store yükleme hizmetini çalıştırdım ve otomatiğe getirdim. Bu sayede oyunun güncellemesi geldi ve oyunu güncelledim. Bu sayede sorun çözüldü.
Konu kilit.
1-2 hafta öncesine kadar Online'a girebiliyordum fakat şu an oyuna girdiğimde "sunucu ile olan iletişimde problem oluştu" hatası alıyorum. İnternetten CMD ile yapılan çözümleri denedim fakat olmadı. 3 farklı internetten denedim yine düzelmedi. Acaba sizde de sorun var mı? Sorun bende mi yoksa oyunda mı?

Oyunun teknik desteğine başvurdun mu? Senin için en sağlıklısı gidip Microsoft ekibinin desteğine başvurmak. Sorununu emin ol 20 dakika içerisinde halledebilirler.

Konu açtım. Bana verdikleri çözümler çok saçma. Windows güncelle internetinizi kapatıp açınız gibi garip çözümler söylüyorlar. Başka çözüm bilen varsa lütfen yardım etsin.
Dostum canlı desteğiyle konuştun mu ?
Benim arkadaşımda da Forza Horizon 4 ile ilgili bir sıkıntı vardı. Canlı desteğin çözmesi çok kısa sürdü.

Bu çözümü dener misiniz?

Bu çözümü dener misiniz?

Bende Forza engelli değil.
Sorunu çözdüm. Oyunun yeni güncellemesi gelmiş fakat Microsoft Store'da gözükmediği için oyunu güncelleyemedim.Hizmetlerden Microsoft Store yükleme hizmetini çalıştırdım ve otomatiğe getirdim. Bu sayede oyunun güncellemesi geldi ve oyunu güncelledim. Bu sayede sorun çözüldü.
Konu kilit.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı