Forza Horizon 4 Online içeriği nedir?

Hamza2334

Centipat
Daha fazla  
Biraz cahilce bir soru gibi gelebilir ama, daha önce Xbox üzerinde oynamıştım 3. oynu. Fakat Live Gold sahibi olmadığımdan Online oynayamadım. Şimdi PC üzerinde Forza Horizon 4 aldım ve %100 Save atmak istiyorum. Ama Online'dan banlanma ihtimalim varmış. Online içeriği nedir ve sizce değer mi?

Hocam oyun neredeyse online ile iç içe, yapmayın. Oyundaki etkinlikler vs. bir süre sonra sıkmaya başlıyor ve online etkinliklere girmeye başlıyorsunuz.

Ayrıca oyunda festival çalma listesi diye bir şey var. Her hafta buraya yeni görevler geliyor ve görevleri tamamlama yüzdenize göre nadir arabalar vs. veriyor. Ve bu görevlerin birkaç tanesi online etkinliklerden geçiyor.

Daha hatırlamadığım veya bilmediğim birçok online ile bağlantısı var oyunun. Oyunda araba olmak falan çok zor değil. Save ile başlamanıza ve alacağınız riske değmez.

Oyunda zaten para kazanmak zor değil. Oyunda yaptığın neredeyse her şeyden para ve araba kazanıyorsun. Bunu da yapmayacaksan oyundan ne keyif alacaksın ki? Ban durumunu ya da o şekilde yapılıyor mu bilemiyorum ama tavsiye etmem.

Oyunun genel olarak online içeriği freeroam bir haritada oturumdaki oyuncular istediği gibi geziyor ve birbirleriyle yarışabiliyor araba açık artırmaları var arada etkinlikler falan oluyor bence oyun online daha eğlenceli fakat sizin başkalarıyla yarışıyım gibi bir derdiniz yoksa tek başınıza da oynayabilirsiniz

Biraz cahilce bir soru gibi gelebilir ama, daha önce Xbox üzerinde oynamıştım 3. oynu. Fakat Live Gold sahibi olmadığımdan Online oynayamadım. Şimdi PC üzerinde Forza Horizon 4 aldım ve %100 Save atmak istiyorum. Ama Online'dan banlanma ihtimalim varmış. Online içeriği nedir ve sizce değer mi?

Online olmadan sarmaz oyun bence Save atmana değmez Online önemli.

Hocam para kasmak için bir sürü yöntem var ve o kadar da zor değil. Bence hiç Save işlerine bulaşmadan oynayın. Örneğin eleyici iyi para ve nüfus kazandırıyor, festival çalma listesinde verilen görevleri yaparak bazıları size arabaları veriyor. O arabaları müzayede evinde satarakta kazanabilirsiniz. Aklıma gelen basit yöntemler bunlar oldu. Kadran adam diye YouTube kanalı var Forza için bir sürü içerik çekti. Para kasma, festival çalma listeleri vb. o kanala da göz atın derim.

Oyunda para kazanmak çok kolay, %100 Save atmana gerek yok. Onun dışında, online olarak benim en sevdiğim şey mevsimlik etkinliklerdi. Oyunda haftada bir mevsim değişiyor, bu da her hafta yeni görevler ve ödüller gelmesi demek. Bu görevlerden kazandığın arabaları da açık artırmada çok iyi fiyatlara satabilirsin ayrıca.

Online muhtemelen yarışlar ve türevi etkinlikler diye düşünmüştüm ama başka şeylerde varmış herkese teşekkürler. Para kazanmak kolay demiş herkes onun için ban riski almaya gerek yok. Tekrardan teşekkürler yardımcı olan herkese.

Geri
Yukarı