Forza Horizon 4 oturum bulamıyor

muslumbigelsjsj

Centipat
Daha fazla  
Kafayı yemek üzereyim arkadaşlar. DNS ayarı değiştirdim olmadı, ondan sonra CMD ile teredo mudur ne ise onu deniyorum olmadı. İlk başta oturum buluyordu, daha sonra katılamıyor diye hata veriyordu. DNS ayarlarını geri aldım. Öyle de olmadı. İnternetteki ayarları CMD ile yapmaya çalıştım olmadı. Revo unninstaller ile oyunu kökten Xbox ile birlikte sildim daha sonra kayıt defteri temizliği yaptım sonra hepsini geri indirdim olmadı. Bazı çözümlerde Xbox ağı falan diye ayarlardan yapanlar da var fakat Windows 11'de öyle bir ayar yok. Nı ile başlayan hizmetleri devre dışı bırakın dedi bende öyle hizmet yok. Kafayı sıyırmak üzereyim. Müzayede falan yapılıyor Online bağlı fakat oturum bulamıyor ya da başka ayar yapılınca katılamıyor. Birkaç gün önce yine oturum bulamıyordu fakat Online yarış arayıp katıldıktan sonra yarış bitiminde Online şekilde şehirde dolaşabiliyordum. Şimdi o da yok. Ne yapmam lazım bilmiyorum. İnternet bağlantımda da sorun yok Wi-Fi ile oynuyorum. Modemin dibine gittim yine oturum bulmadı. Ne yapmam lazım?

resim_2024-05-26_173100561.png

Yeni konular

Geri
Yukarı