Forza Horizon 4 Oturuma Katılamıyor Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Burak-Savas

Centipat
Merhabalar, normalde düzgün bir şekilde oynadığım oyunu bugün oynayamıyorum. Online bağlanmak isterken oturum aranıyor diyor ve bir süre sonra oturuma katılamadı diyor. Bir fikriniz var mı?

Bu hatayı alıyorum ve dün DNS ayarını değiştirmeme rağmen bir sonuç alamadım. Çoğu şeyi denedim ama olmuyor bir türlü, çok ilginç ya.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 233
Boşver kardeşim girme. Ben ban yedim bile aman para hilesi yapma 😂

Aynen ben de normal hesabımın yanına bir hesap daha açıp hile yaptım maksat istediğim arabaları Single'da olsa sürebilmekti, fakat Forza'nın çok saçma bir sistemi varmış eğer hile yaparsan başka hesap dahi alsan giremezsin Online'a, yani hile yapmadığım düzgün şekilde kastığım hesabım da gitti. Böyle saçmalık görmemiştim.

Beyler bende başka hesabımda ban yedim 30 yıl o yüzden yeni hesap açtım ama ineternetimde bi sıkıntı yok bandan önce oynuyordum ama şuan olmuyor hiçbi hesapla ağ tehşisi sorunu çıkıyor çözümü yok mu oyuu silip kursak düzelir mi acaba

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı