Forza Horizon 4 "Oturuma katılınamıyor" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

urn4ga

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B450-M-A PRO MAX, CPU: AMD Ryzen 3 3200G, GPU: MSI GTX 1650 LP OC 4GB, RAM: HyperX Fury Black 8x2GB 3600MHZ RGB, PSU: Corsair TX650M Kasa: Everest Crystal, Termal Macun: Arctic MX-4
Meslek
Öğrenci, yarı zamanlı grafiker ve developer
Selamlar. Uzun süreli bir Forza oyuncusuyum. Forza 5 beğenmememin üzerine Forza Horizon 4'ten devam etme kararı aldım fakat bir iki gündür online bağlanamıyorum. Ondan önce çok güzel oynayabiliyordum. Teredo konusunda sıkıntım yok. Ama derdimi anlatabildiğim insanlar format attım anca çözüldü diyor. Hata mesajı vs. yok. Bugün Teredo'yu tekrar yaptım. Yapmadan önce bağlantı sorunu deyip kimlik veriyordu fakat elimde destek kimliği şu an yok. Şu an sadece oturuma katılınamıyor hatası alıyorum. Format ile uğraşmak istemiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
1648320107558.png

Hocam, bela bir sorun desek yanlış olmaz. Tarih/Saat ayarlarını da kontrol edin. VPN veya DNS ile de deneyebilirsiniz. Olmazsa modeme de reset atıp deneyebilirsiniz.

Hocam, bela bir sorun desek yanlış olmaz. Tarih/Saat ayarlarını da kontrol edin. VPN veya DNS ile de deneyebilirsiniz. Olmazsa modeme de reset atıp deneyebilirsiniz.
Bilgisayarın genel saat ayarlarında sıkıntı yok. DNS için ne yapmam gerekiyor? Bulunduğum yerin altyapısı bu ve bunun gibi sorunlar oluşturmuyor hiç. En son seçeneğe koyuyorum onu şimdiden.

@urn4ga hocam, bunu da denemek lazım.

Selamlar. Uzun süreli bir Forza oyuncusuyum. Forza 5 beğenmememin üzerine Forza Horizon 4'ten devam etme kararı aldım fakat bir iki gündür online bağlanamıyorum. Ondan önce çok güzel oynayabiliyordum. Teredo konusunda sıkıntım yok. Ama derdimi anlatabildiğim insanlar format attım anca çözüldü diyor. Hata mesajı vs. yok. Bugün Teredo'yu tekrar yaptım. Yapmadan önce bağlantı sorunu deyip kimlik veriyordu fakat elimde destek kimliği şu an yok. Şu an sadece oturuma katılınamıyor hatası alıyorum. Format ile uğraşmak istemiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
Eki Görüntüle 1342988

Ben ne yaptıysam çözemedim en son oyundan soğudum bıraktım uğraşmayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı