Redmi Note 10S HyperOS almayacak

Adamlar normal güvenlik güncellemesi verirken bile ayrımcılık yapıyorlar. Hindistan romuna Mart 2024 güncellemesini verdiler. Benimki Türkiye romu Temmuz 2023'de duruyor.
Benim yazdığımı gördüler galiba 😂 Nisan 2024 güncellemesi geldi ama yüklemeyeceğim. Büyük ihtimal telefonun son güncellemesi olacak. Son güncellemeler genelde telefonu yavaşlatmaya yönelik oluyor. Sorunlarla ortada kalıyor Mi 5s'den biliyorum.

Benim yazdığımı gördüler galiba 😂 nisan 2024 güncellemesi geldi ama yüklemeyeceğim. Büyük ihtimal telefonun son güncellemesi olacak. Son güncellemeler genelde telefonu yavaşlatmaya yönelik oluyor. Sorunlarla ortada kalıyor mi 5S'den biliyorum.
Şu anda güncellemenin sadece bir güvenlik yaması olarak göründüğünü belirtmek isterim. Bu nedenle, güncellemenin sistemi yavaşlatacağına yönelik bir beklenti içinde olmanıza gerek olmadığını düşünüyorum. Güvenlik yamaları genellikle mevcut hataları düzeltmek ve sistem güvenliğini artırmak için tasarlanmıştır. Bu tür güncellemeler, kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemeden, arka planda çalışan güvenlik önlemlerini güçlendirir.

Şu anda güncellemenin sadece bir güvenlik yaması olarak göründüğünü belirtmek isterim. Bu nedenle, güncellemenin sistemi yavaşlatacağına yönelik bir beklenti içinde olmanıza gerek olmadığını düşünüyorum. Güvenlik yamaları genellikle mevcut hataları düzeltmek ve sistem güvenliğini artırmak için tasarlanmıştır. Bu tür güncellemeler, kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemeden, arka planda çalışan güvenlik önlemlerini güçlendirir.
Umarım öyledir.

Geri
Yukarı