Forza Horizon 4 oyun dosyalarını görüntüleme

Mr. Patter

Centipat
Bilgisayarıma yakın zamanda format attıktan sonra Yerel Disk D de kayıtlı olan Forza Horizon 4 oyunum Windows store da yükle olarak görünmektedir. Oyunu tekrardan yüklemek de istemiyorum. Steamdeki gibi oyun dosyasını gördürme olayı windows storeda yok mu acaba?

Oyunun dosyalarına erişmek için dosyalara özel izin vermeniz gerekiyor fakat ulaşsanız bile çalışmayacak çünkü Windows Store o kadar berbat bir sisteme sahip ki. Oyun yedekleme gibi bir şansınız yok, oyunlarda bir problem yaşarsanız bile her şeyi yeniden kurmak zorundasınız.

şöyle bir şey var ama işine yarar mı bilemiyorum.
Sağolasın yetkilendirmiştim zaten. Ama hiç olmazsa oyunumu silebileceğim izinleri aldığım için. Yinede teşekkür ederim.
Oyunun dosyalarına erişmek için dosyalara özel izin vermeniz gerekiyor fakat ulaşsanız bile çalışmayacak çünkü Windows Store o kadar berbat bir sisteme sahip ki. Oyun yedekleme gibi bir şansınız yok, oyunlarda bir problem yaşarsanız bile her şeyi yeniden kurmak zorundasınız.
Aynen youtube dan bakıp izinleri almıştım. Hiç olmazsa oyunumu silebileceğim. Steam'in bu özelliğinden dolayı steam dışı oyun almamaya çalışıyorum ama bazen böyle güzel oyunlara denk gelebiliyoruz. Teşekkür ederim, tekrardan indiricez yeni bir harddisk aldığım zaman.
Bende öyle bir özellik bekliyorum ama malesef yok. Tekrar indirmeniz lazım.
Evet böyle bir özelliği olduğu için steam dışına çıkmamaya çalışıyorum ama windows store un böyle bir acizliğinin olduğunu oyunu alırken bilmiyordum. Keşke gelse bu özellikte 85 gb yer açıcam diye uğraşmasam. Cevabın için teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı