Forza Horizon 4 oyundan atma düzeldi mi?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 şu an Steam'de 60 TL mükemmel bir fiyata düştü. Bayağıdır almayı bekliyorum ve bugün almayı düşünüyorum ama Steam versiyonunda buglar olduğunu duydum. Son gelen yama da bu buglar (oyundan atma vb.) düzeldi mi?

Forza Horizon 4 şu an Steam'de 60 TL mükemmel bir fiyata düştü. Bayağıdır almayı bekliyorum ve bugün almayı düşünüyorum ama Steam versiyonunda buglar olduğunu duydum. Son gelen yama da bu buglar (oyundan atma vb.) Düzeldi mi?

İndirdim fakat oynamadım hala, buglar elbet düzelir bu fiyata kaçırma bence.

Düzeldi diye biliyorum ve AMD R5 M330 ile bu oyuna kafa tutuyorum ayrıca 4 Mbps internetimle 5 günde indirmeyi planlıyorum. 😀😀😀

1617909059830.png

Forza Horizon 4 şu an Steam'de 60 TL mükemmel bir fiyata düştü. Bayağıdır almayı bekliyorum ve bugün almayı düşünüyorum ama Steam versiyonunda buglar olduğunu duydum. Son gelen yama da bu buglar (oyundan atma vb.) düzeldi mi?
Hala Devam Ediyor O Buglar Mesela Beni Lego Dünyasına Giderken Haritanın Altına Atıyor Ama Bence Kaçırmayın Bu fiyata.

Forza Horizon 4 şu an Steam'de 60 TL mükemmel bir fiyata düştü. Bayağıdır almayı bekliyorum ve bugün almayı düşünüyorum ama Steam versiyonunda buglar olduğunu duydum. Son gelen yama da bu buglar (oyundan atma vb.) Düzeldi mi?

Ben Microsoft Store'dan oynuyorum hala devam ediyor maalesef eğer istiyorsanız katlanacaksınız. :D

İlk gün çıktığı gibi direkt MS sürümünden geçtim. İlk çıktığında gerçekten sorunluydu, dağda bayırda boş boş gezerken bile fps droplar, kasılmalar bayağı bir oluyordu.

Daha sonra üstüne 2 defa 500 MB boyutunda güncelleme geldi. Ben o arada temiz format atmıştım ve temiz kurulum yaptım ve tekrar indirdim.

Şu anda oyundan atma ve kasma sorunlarım yok. Çok nadir de olsa özellikle de oyun çevrimiçi horizon yaşamına bağlanırken ufak bir kasma giriyor ondan sonra sıkıntısı geçiyor. Elimde imkan olsaydı steam sürümüne geçer miydim? Yakın zamanda cevabım hayır olurdu. Microsoft Store sürümünde oyun gerçekten yağ gibi akıyor ama çok pahalı ve aylık Game pass'ı sadece bu oyun için tutmak istemedim. Zaten güncelleme gelecek diyene kadar 150 lvl oldum ve bir daha da geri dönmek istemedim MS sürümüne. Ayrıca MS sürümünde ilerlemen varsa onu şu anda Steam sürümüne aktaramıyorsun. Ayrıca evet, menülerde falan gezerken hala biraz takılmalar var. Ama bana kalırsa onu da 1-2 ay içinde güncelleme ile hallederler. Steam üzerinden elinde imkan varsa ultimate sürümünü al geç. Bu oyun için dediğiniz fiyatı sonuna kadar hak eder.

Geri
Yukarı