Forza Horizon 4 oyundan atma

İşletim sistemi
Windows 10

Matany

Hectopat
Sürekli oyundan atıyor oyunda kalabildigim süre 5-10 dakika Forza fix başka kullanıcı oluşturma falan denedim fakat faydasi olmadi. Oyunun başında mavi arabanın kontrolünü verdikten sonra 5 dk sürmeden direk oyundan atıyor oyun Steam versiyon Windows sürümü 2004.

Dosya Ekleri

• IMG-20210418-WA0026.jpg
    IMG-20210418-WA0026.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 49
Oyun dosyalarını doğrular mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteminiz nedir? Problem yüksek ihtimalle sizden değil oyundan kaynaklanıyor çünkü oyunun Steam versiyonu çok problemli. Her insan yaşıyor bu durumu.

Ryzen 5 1500X.
1050 Ti 4 GB.
8 GB RAM.
B350 Tomahawk.
650 Watt PSU.
1 TB HDD.
Oyun dosyalarını doğrular mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2-3 sefer denedim fakat bir faydasi olmadi.

Sistemim en üst düzeyde sorunsuz çalıştırdığı halde ben de 2 kere oyundan atma sorunu yaşadım. Oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum. Online bir yarışmada bu sorunla karşılaştım, bu daha da sinir bozucu.

Anladim. Nasıl çözdünüz peki? Ek olarak acaba güncelleme getirirler mi bu problem için?
Ve Windows'un 2004 sürümünde sorun çıkarttığı söyleniyor, acaba 1909'a geçsek sorunum çözülür mü?

@Matany çözmedim. 2 gün önce yüklemiştim zaten ve vize dönemi şu bu derken ancak bugün oynama fırsatı buldum. Başıma da bu olay geldi. Konuya yazma amacım çözmüş olmam değil, genel bir sıkıntı olduğunu düşünmemdir. 1909 sürümüne geçseniz de düzeleceğini düşünmüyorum açıkçası.

@Matany çözmedim. 2 gün önce yüklemiştim zaten ve vize dönemi şu bu derken ancak bugün oynama fırsatı buldum. Başıma da bu olay geldi. Konuya yazma amacım çözmüş olmam değil, genel bir sıkıntı olduğunu düşünmemdir. 1909 sürümüne geçseniz de düzeleceğini düşünmüyorum açıkçası.

O zaman bir umut güncelleme bekleyeceğiz 3 ay gibi bir boşluğum var zaten umarım o süre zarfında gelir bizlerde rahatça oynarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı