Forza Horizon 4 para kazanma yöntemleri

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
Standart Edition ile oynuyorum bir drift ile kazanma yöntemi (nasıl yapıldığını bilmiyorum) duydum, bir de o 5 turluk uzun yarış yöntemi. Başka bildiğiniz hızlı ve işe yarar bir taktik var mı?

Oyunda en kolay para kazanma yöntemi Deluxe Edition satın alıp, araç gösteriminden 35000CR civarında Mitsubishi lancer EVO 2004-2006 ve Nissan 240SX alıp ihalede 400000 ile 750000CR arasında fiyatlara satmak. Başka türlü oyunda hızlı bir şekilde para kazanmak imkansız.

Bazen 10 milyonluk araçlar 100 bine falan satılıyor. Tam hatırlamıyorum 1 milyon falan da olabilir. Oyunun kendisi mi bot aracılığıyla satıyor bilmiyorum. PC yavaş olduğundan alamıyordum. Satın ala tıkladığımda yarım saat yükleniyordu çünkü. Bir arkadaş kapıyordu o arabaları, PC'si hızlı olduğundan.

Sezonluk görevlerde verilen bazı arabalar bayağı pahalı oluyor, bilgisayardan oynuyorsan tarihi o arabanın ödül olduğu zamana geri alıp görevi tamamlayabilirsin, genelde bu tarz arabaların fiyatları 10 milyon CR oluyor. (Örnek olarak Ferrari 599XX EVO)

Böyle Stunt Driver görevi vardı bir tane. 10 tane ayrı ayrı görev var içinde. Hepsini yapınca sana Dodge SRT Demon adlı arabayı veriyor ve ihaleden satınca gayet iyi para kazanıyorsun. Benim ondan aldığım para bana oyunu bırakana kadar yetmişti. Ayrıca 10 görevin 7-8 tanesi de sıkıcı değildi, ben arkadaşımla yapmıştım.

Konsoldan oynuyorum hocam.

Böyle Stunt Driver görevi vardı bir tane. 10 tane ayrı ayrı görev var içinde. Hepsini yapınca sana Dodge SRT Demon adlı arabayı veriyor ve ihaleden satınca gayet iyi para kazanıyorsun. Benim ondan aldığım para bana oyunu bırakana kadar yetmişti. Ayrıca 10 görevin 7-8 tanesi de sıkıcı değildi, ben arkadaşımla yapmıştım.

Görevi nereden başlatıyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı