Forza Horizon 4 parasına değer mi?

Talha Cepci

Hectopat
Arkadaşlar şu an Steam'de 65TL, sizce değer mi? Game Pass önermeyin çünkü oyun bende olsun istiyorum. Arada canım sıkılınca girerim diye. Sizce pahalı mı ve parasına değer mi? Hiç yarış oyunu oynamamış biri olarak oyunun demosunu indirdim. Araba biraz kayıyor, özellikle virajlara çok hızlı giriyorum ve kaza yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gerçekten güzel bir oyun. Zamanla alışırsınız.

Ben açıkçası klavye mouse ile araba oyunu oynamaktan nefret ederim. Direksiyon seti en iyisidir tabii ama zahmetli bir iş o yüzden ben Gamepad ile oynarım. Gamepad'iniz varsa alın bence. Ya da klavye mouse ile oynamayı seviyorsanız direkt alabilirsiniz.

Ara sıra drift yapmak için giriyorum lakin oyunun simülasyon olmasından başka iyi bir yanı yok. NFS oynarken aşırı eğleniyorum ama arcade olduğu için araba sürüş mekanikleri tatmin etmiyor. Forza oynarken de aşırı gerçekçi araba sürüyorum ama hiç eğlenceli değil.

Arkadaşlar şu an Steam'de 65TL, sizce değer mi? Game Pass önermeyin çünkü oyun bende olsun istiyorum. Arada canım sıkılınca girerim diye. Sizce pahalı mı ve parasına değer mi? Hiç yarış oyunu oynamamış biri olarak oyunun demosunu indirdim. Araba biraz kayıyor, özellikle virajlara çok hızlı giriyorum ve kaza yapıyorum.

Yazın 30 TL'ye almıştım ama şu anki fiyatı da iyi çok çok değer.

Zamanla kontrollerine alışırsın merak etme. Güzel oyundur 250 saatim var. İndirimdeki fiyatına değer ama indirimsiz fiyatına önermem diyebilirim. Ayrıca arabaların kaymasını daha doğrusu kontrolünü arttırmak için çeşitli modifyeler yapmalısın. Lastik, yay, süspansiyon ve süspansiyon ayarları, kanat, yerebasma kuvveti vs. gibi.

Zamanla kontrollerine alışırsın merak etme. Güzel oyundur 250 saatim var. İndirimdeki fiyatına değer ama indirimsiz fiyatına önermem diyebilirim. Ayrıca arabaların kaymasını daha doğrusu kontrolünü arttırmak için çeşitli modifyeler yapmalısın. Lastik, yay, süspansiyon ve süspansiyon ayarları, kanat, yerebasma kuvveti vs. gibi.

Fazlasıyla değer. Bir BMW ve phonk müzik eşliğinde drift yapa yapa kontrollere alışırsınız.

Bence gerçekten güzel bir oyun. Zamanla alışırsınız.

Umarım alışırım hocam Dirt 5 almayı düşünüyordum bir ara Dirt 5 nasıldır?

Şahsi yorumum bence değmez. Bunun yerine 45 liraya The Crew 2 alın derim. Çok daha eğlenceli. Forza'lar bir süre sonra bayabiliyor.

Nasıl bir oyun?

Geri
Yukarı