Forza Horizon 4 Polis sireni nasıl alınır?

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Dostlar selamlar.
Oyunda arabanın üzerine polis sirenini nasıl takabilirim? Bahsettiğim şeyin videosunu aşağıya bırakacağım daha iyi anlamanız ve direkt görebilmeniz için. Oyunda korna olarak polis sireni kornası açıldı lakin aracımın üzerine sirenin kendisini takamıyorum. Müzayede evinde birkaç araba görüyorum onların tepesinde siren var mesela ama ben o arayı aldığım zaman bana arabanın kendisi geliyor siren yok oluyor. :D Tepe lambasını açabilmem için oyunda ne kadar ilerlemem gerekiyor? Ayrıca videoda görüldüğü üzere arabaya yan marşpiyel koymak ile bu durum gerçekleşiyor. Bunun da sebebini anlamadım açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siren lambasının yan marşpiyel olarak gözükmesi oyun ile alakalı bir durum ve normal. Siren lambası her araçta yok, videodaki araçlardan bir tanesini denersen mutlaka vardır. Çünkü oyunda modifiye parçaları Level ile açılmıyor.

Siren lambasının yan marşpiyel olarak gözükmesi oyun ile alakalı bir durum ve normal. Siren lambası her araçta yok, videodaki araçlardan bir tanesini denersen mutlaka vardır. Çünkü oyunda modifiye parçaları Level ile açılmıyor.
Tamamdır hocam teşekkür ederim, deneyeceğim.

Bugatti Super Sports'da vardı sanırım. Her araçta olmuyor. Bilginize.
Teşekkür ederim dostum, öyleymiş. Peki şunu sormak isterim. Müzayede evinden zaten üzerinde polis tepe lambası olan bir arabayı aldığım zaman araba bana geldiğinde lamba olmuyor. Bu durum hangi sebepten kaynaklanıyor?

Teşekkür ederim dostum, öyleymiş. Peki şunu sormak isterim. Müzayede evinden zaten üzerinde polis tepe lambası olan bir arabayı aldığım zaman araba bana geldiğinde lamba olmuyor. Bu durum hangi sebepten kaynaklanıyor?
Gelmesi lazım diye biliyorum. Acaba Yükseltme kilidini mi kaldırıyorsunuz?

Kendiniz de yapabilirsiniz. Özel Yükselmeler kısmında herşey :).

Gelmesi lazım diye biliyorum. Acaba Yükseltme kilidini mi kaldırıyorsunuz?

Kendiniz de yapabilirsiniz. Özel Yükselmeler kısmında herşey :).
Yok hocam herhangi bir yükseltme kilidini kaldırmıyorum. Neden böyle oldu anlamadım. Özel yükseltme ayarlarından kendim yapmayı deneyeceğim.
Edit: Şimdi denediğimde aracın üzerine tepe lambası eklendi. Söylediğiniz gibi her araca olmuyor ama uyumlu olan arabalara belirtilen yerden takılabiliyormuş. Teşekkür ederim ilginize. Bu da aracımın fotoğrafı. :D
94e40336-8792-4fef-8ec8-95f12567dbc9.jpg

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha Google kullanmayı bilmiyorsunuz...

Daha Google kullanmayı bilmiyorsunuz...
Eyvallah kral. Hakkını helal et!

Geri
Yukarı