Forza Horizon 4 Rampage V900-S'yi görmüyor

Nergo

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhabalar, dün Rampage V900-S direksiyon siparişi verdim ve bugün elime ulaştı. ETS 2'de sorunsuz bir şekilde oynadım, sonrasında Forza Horizon'da da denemek istedim ancak kontrol ayarlarına girdiğimde oyun direksiyonu görmüyor. Bu arada oyun bu direksiyonu destekliyor, onu da belirteyim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam versiyonunda sorun yaşayanlara rastladım. Farklı setlerle de sorun oluyordu. Son durumunu bilmiyorum.

Steam üzerinden oynuyorsanız biraz beklemekte yarar var. Kendim de aldığımdan beri hataların düzelmesini bekliyorum. Atma sorunu, sizin bahsettiğiniz tip hatalar elbet çözülecektir. Steam'de henüz yeniler, biraz zaman verelim.
Steam üzerinde olan versiyon Microsoft Store ile aynı sürüme versiyona güncellendi belki şu yazı yardımcı olabilir;

"Sorun Steam'le alakalıymış. Şimdi Steam'den oyunun üstüne gelip mouse ile sağ tık yapın ve sonra özelliklere tıklayın. Orada kontrolcü diye bir seçenek olacak, ona tıklayın. Orada Steam Girdisi'ni etkinleştirin, sonra oyundayken bunu yaptıysanız oyunu yeniden başlatın. Direksiyon artık oyun kumandası yerine kullanılabilecek. Direksiyon seçeneği çıkmadı bende, sizde de çıkmaz ama oyun kumandası gibi algılatabildim ben ve sorunsuz oynadım, sıkıntı olmadı."

Bu sorunun sebebi ise büyük ihtimal desteklenen bir direksiyon seti olmamasından kaynaklı.

FH4 Supported Device List

Steam üzerinde olan versiyon Microsoft Store ile aynı sürüme versiyona güncellendi belki şu yazı yardımcı olabilir;

"Sorun Steam'le alakalıymış. Şimdi Steam'den oyunun üstüne gelip mouse ile sağ tık yapın ve sonra özelliklere tıklayın. Orada kontrolcü diye bir seçenek olacak, ona tıklayın. Orada Steam Girdisi'ni etkinleştirin, sonra oyundayken bunu yaptıysanız oyunu yeniden başlatın. Direksiyon artık oyun kumandası yerine kullanılabilecek. Direksiyon seçeneği çıkmadı bende, sizde de çıkmaz ama oyun kumandası gibi algılatabildim ben ve sorunsuz oynadım, sıkıntı olmadı."

Bu sorunun sebebi ise büyük ihtimal desteklenen bir direksiyon seti olmamasından kaynaklı.

FH4 Supported Device List

Bu direksiyon ile oynayan birçok kişi gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı