Forza Horizon 4 sıkıcı mı?

• Konuyu başlatan Chx0s
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B

Chx0s

Decapat
Daha fazla  
30 TL'ye düşmüş. Forza Horizon 4 aldım ve şu an indiriliyor. Nasıl oyun fazla sarar mı sizce?
Amacı ne yani?

30 TL'ye düşmüş. Forza Horizon 4 aldım ve şu an indiriliyor. Nasıl oyun fazla sarar mı sizce?
Amacı ne yani?

Direksiyon varsa ve araba sürme oyunlarından keyif alıyorsan asla sıkılmazsin şahsen ben klavye ile oynuyorum ama en keyif aldığım oyunlardan biri yarış yapıyorsun etkinlikler serbest sürüş falan efsane.

Arabalara ilgin varsa, o arabalarla etrafta gezinmeyi seviyorsan, o arabalarla yarışmak senin için eğlenceliyse eğlenirsin. Karakterini ve araçlarını özelleştirebilirsin. Tek başına ya da arkadaşlarınla araçlarınızla şehirde dolanabilir, yarışlara katılabilirsiniz.

Araba sürüyorsun işte, sana sunduğu tek şey kaliteli bir araba sürüş deneyimi ondan ötesi yok. Araba sürme oyunlarını seviyorsan alternatifi yok oynarsın, eğer sevmiyorsan senlik değildir zaten hani bu şey gibi değil; "Witcher 3 bana çok hitap etmedi ama Skyrim'i çok sevdim" böyle bir şey yok çünkü Forza araba sürme oyunu.

Araba sürdüğün hissini en iyi veren oyunlardan biri. Ama klavye ile oynadığım için beni çabucak sıktı. Kesinlikle direksiyon seti ile oynanması gereken bir oyun.

Amacı ne yani?

Kesinlikle sıkıcı değil son günlerde hikaye oyunları bayağı baydı bende FH4 indirdim hala oynuyorum gamepad ile ve sarıyor kesinlikle oyna.

4 değil ama Forza Horizon 5 oynuyorum. İkisi de zaten üç aşağı beş yukarı aynı oyun. Ne zaman canım sıkılsa kulaklığı takar dağ bayır sürerim. Bu şekilde oynadığımda saat su gibi akıp geçiyor baya keyif alıyorum.

Herkes direksiyon setinden bahsetmiş, sadece freeroam takılacaksan oynanır direksiyon setiyle. Yarışlarda falan klavye veya gamepad lazım. Klavyeyle 100 saat oynadım sıkılmadan, sonrasında tekrara düştüğü için pek bir zevk almıyorsun.

Geri
Yukarı