Çözüm Forza Horizon 4 sinematik sahnelerde oyundan atma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Cherax

Hectopat
Gerçekten çok saçma bir sorun fakat işe yarayan bir yöntem.

Öncelikle Xbox hesabınızın bağlı olduğu Microsoft hesabınızın kullanıcı adını değiştirmek gerekiyor (Steam'den bağlananlar da aynı yöntemi uygulayacak yani Forza oyununun bağlı olduğu e-postanın kullanıcı adını değiştirecek)

1. Öncelikle bu siteye giriyorsunuz https://account.microsoft.com/profile
2. Daha sonra tam ad kısmında isminizdeki Türkçe harfleri "adı düzenle" diyerek ya siliyorsunuz ya da İngilizce harflere çeviriyorsunuz "ı" harfini "i" ye vs.

forxsafd.png

Sorunumuz burada çözülmüş bulunuyor fakat siz yine de oyunda hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girerseniz iyi olur.
İyi oyunlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun çözülmedi. Oyunun başında festivaldeki ilk yarışa enter dedigimde sinematik geliyor ve kamera arabanın etrafında dönerken takılıp oyundan atıyor. Ekran kartı 1660 Ti, i7 9th işlemci. Oyunun böyle bir hata vermesi çok saçma.
Yardımcı olur musunz?

Ben bu çözümü yaptığımda bu konuyu paylaştım fakat bugün sorun tekrar etti yani bende de işe yaramadı. Konuyu 2 kere rapor ettim yanlış bilgi olduğundan fakat hala kapatmadılar, kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı