Forza Horizon 4 'siyah ekran hatası

Sukru_MH

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, benim sorunum diğer sorunlardan farklı çözene helal olsun. 1 tane bu sorunu çözen bir yazı, video göremedim.
Sorun şu, ben Game Pass ile Forza Horizon indirdim ama belli bir seviyeye gelip bir yarışa girince ve oyunun ilerlemesiyle alakalı oyun siyah ekranda kalıyor şöyle oluyor: Oyuna giriyorum her şey sorunsuz garajdan arabamı seçip çıkıyorum 0.2 saniye gözüküyor araba, göstergeler, ağaçlar, sonra pat ekran siyah, sonra Xbox hesabını değiştirip yeni bir hesapla girdim bu seferde garajda DLC'deki arabayı aldım kullanmadım, sadece garaja ekledim ve aynı hata. Oyunu oynayamıyorum çok seviyorum oyunu ama saçma bir hata alıyorum, sanırsam Microsoft Store'la alakalı DLC'lerle falan uğraşınca oluyor. Bu sorunla alaklı hiçbir yazı bulamadım.

Sonrasında oyun çöküyor mu? Oyunda bu olay sonrası ne oluyor belirtirseniz sevinirim.

Sadece pat siyah ekran geliyor. Siyah ekranın sağ alt köşesinde yüklenme göstergesi oluyor. Yuvarlak dönen şey ama o da donmuş halde gözüküyor. Siyah ekran kalıyor Öyle sağ altta yüklenme göstergesi ama o da donmuş. Öyle kalıyor çökme falan yok. Ben bekliyorum açılır mı diye hiçbir şey olmuyor, donuyor diyebiliriz ama çökme falan yok.

Microsoft'un uwp işini bırakması lazım. Bu sorunu çok yaşayan var ama henüz hiçbir yerde çözüldüğünü görmedim. Video gönderir misin?

Tabii gönderirim yarın. Uwp dediğin ne bu arada? Açabilir misin?
Microsoft'un UWP işini bırakması lazım. Bu sorunu çok yaşayan var ama henüz hiçbir yerde çözüldüğünü görmedim. Video gönderir misin?
Bandicam yüklü zannediyordum silmişim. Kameradan çekip atıcam yarın, bide uwp dediğin ney görev yöneticisinden kapatıp oynayabilir miym?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı