Çözüldü Forza Horizon 4 Snopy direksiyonu görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EldrithcWraith

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Selamlar, direksiyon belli ki bayağı bir eski ve sadece bu oyunda çalışmıyor. Steam'den oynuyorum. ETS 2 gibi oyunlarda çalışıyor fakat FH4'de çalıştıramadım. Xbox Kontrolcüsü olarak göstermeyi deniyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum, oyun içinde hiçbir şey çalışmıyor direksiyon hakkında. Windows direksiyonu görüyor ve direksiyon kesin olarak çalışıyor. Snopy marka, modelini bilmiyorum fakat sadece direksiyon ve pedal/fren var vites yok.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımları uygulayın. Bende de çok uğraşmama rağmen çözülmedi. Fakat bu video sayesinde kolayca çözebilirsin. *Not = Bu videoda birden çok çözüm var hepsini uyguladıktan sonra oyuna gir. Direksiyon hâlâ gözükmeyecektir. Kontrollerde oyun kumandasını seçip direksiyonun tuşlarını ayarlayıp oyunun keyfini çıkarın*
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodaki adımları uygulayın. Bende de çok uğraşmama rağmen çözülmedi. Fakat bu video sayesinde kolayca çözebilirsin. *Not = Bu videoda birden çok çözüm var hepsini uyguladıktan sonra oyuna gir. Direksiyon hâlâ gözükmeyecektir. Kontrollerde oyun kumandasını seçip direksiyonun tuşlarını ayarlayıp oyunun keyfini çıkarın*

Çözüm

Sağolun, çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı