Forza Horizon 4 standart versiyonu alınır mı?

Lousee

Decapat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 alacağım fakat fiyatından dolayı Ultimate versiyonunu almak istemiyorum. Standart versiyonu nasıldır? Sizce alınır mı?

Çok alınabilir değil. Araç alman vs. zorlaşıyor. Forzathon puanı falan kasacaksan ev falan geliyor 2 kat takviye veriyor sınırsız. Bu tarz özellikleri var Ultimate versiyonun fakat 20$'lık bir paket etmez.

Çok alınabilir değil. Araç alman vs. zorlaşıyor. Forzathon puanı falan kasacaksan ev falan geliyor 2 kat takviye veriyor sınırsız. Bu tarz özellikleri var Ultimate versiyonun fakat 20$'lık bir paket etmez.

Peki oyunda istediğim zaman görev harici açık dünyada gezebiliyor muyum 10 saatlik bir videosunu izledim hep yarış var.

Bu arada Ultimate versiyonu 20 dolar değil 338 TL şu an.

Peki oyunda istediğim zaman görev harici açık dünyada gezebiliyor muyum 10 saatlik bir videosunu izledim hep yarış var.

Bu arada Ultimate versiyonu 20 dolar değil 338 TL şu an.

Ultimate Driving bundle ile karıştırdığım için kusura bakma. İstediğin gibi gezebiliyorsun tek kötü yanı 2 haftada bir mevsim değişiyor. Kış mevsimini hiç sevmiyorum ve oyun şu an kış mevsiminde. Offroad tarzı araçlarla daha keyifli hale geliyor tabii topluluğun yaptığı yarışlar falan var onlara da bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı