Forza Horizon 4 Standart vs Deluxe vs Ultimate edition

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Forza Horizon 4 alacağım ama hangisini alsam kararsızım, eski konularda bunların çok önemli olmadığı söylenmiş ama 1 seneden sonra bu paketlere bir şey eklendimi bilmiyorum, Steam sağolsun içeriklerini göremiyorum. Oynayan Arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Supported Games for NVIDIA GeForce Experience burada Forza Horizon 4 gözüküyor ama gözüküyor ama Game+'ta bulamıyorum, neden ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 4 alacağım ama hangisini alsam kararsızım, eski konularda bunların çok önemli olmadığı söylenmiş ama 1 seneden sonra bu paketlere bir şey eklendimi bilmiyorum, Steam sağ olsun içeriklerini göremiyorum. Oynayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Supported Games for NVIDIA GeForce Experience burada Forza Horizon 4 gözüküyor ama gözüküyor ama GAME+'ta bulamıyorum, neden?

Experience farkı şey Now farklı şey. Experinence oyun optimizasyonu ile alakalı diye biliyorum. Diğer soruya gelirsek bildiğim kadarıyla Ultimate de fazladan haritalar var bazı arabaları oyun sana direk veriyor. Ama verdiği arabalar oyun içinden alınıyor mu yoksa sadece bu paket ile mi alınıyor bilmiyorum.

Geri
Yukarı