Forza Horizon 4 Standart vs Ultimate Edition

Makaleler
18
Yer
İzmir
Xbox Game Pass ile oyunu indirdim ve çok sevdim. Xbox Game Pass ile oynamaya devam edersem oyunu bitirip sonra yüzüne bile bakacağımı düşünmüyorum. Fakat oyunu alırsam da yarış oyunu oynamak istediğimde yeniden indiririm diye düşünüyorum. Bir de alırsam hangi paketi, neden almalıyım?

Standart paketi ve ekstra olarak sadece araba DLC' sini almalısınız. Lego ve Servet Adası ek paketinin getirdiği ekstra bir özellik olduğunu düşünmüyorum. Tüm DLC paketleriyle birlikte satın aldım. Servet Adası ve Lego DLC'lerini bitirdikten sonra bir kere bile o bölgelere uğramadım.

Genel olarak bütün arabaları satın almanızı tavsiye ederim. 99₺ sanırım. Çünkü onları DLC olamadan hiçbir türlü kullanamıyorsunuz.
Game Pass ile oynamak biraz da size bağlı. Ben bu tür araba yarışlarından çok fazla zevk aldığım için satın aldım. Online olması da satın almam için ayrı bir etkendi. Ayrıca her ay yeni arabalar eklendiği için oyunun hikayesini bitireli 3-4 ay olmasına rağmen hala oynuyorum. Bazen vaktim olmasa bile yeni arabaları sürebilmek için oyuna giriyorum.

1574979141355.png

Bu Car Pass' ten bahsediyorum. Standart versiyon alsanız bile ekstra olarak bunu alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı